Kokskaidu granulu Mill kokskaidu granulu augu

Plašas izejvielu biomasas granulu: gandrīz visi mežsaimniecības un lauksaimniecības atkritumu materiālu var pārveidot koksnes granulas ar mūsu gredzenu mirst kokskaidu granulu dzirnavas, piemēram: koksnes šķeldu, skūšanās, zāģu skaidas, zemesrieksti-čaulas, cukurniedres, raidstacija čaumalas/kātiņa, kafijas nelobītirīsi Paddy salmi, saulespuķu kātiņa, kokvilnas...

Produkta detaļas

Plašas izejvielu biomasas granulu:
Gandrīz visi mežsaimniecības un lauksaimniecības atkritumu materiālu var kļūt par koksnes granulas, mūsugredzena mirst kokskaidu granulu dzirnavas, piemēram,: koksnes šķeldu, skūšanās, zāģu skaidas, zemesriekstu čaumalu, cukurniedres, raidstacija čaumalas/kātiņa, kafijas miziņa, nelobīti salmu, saulespuķu kātiņa, kokvilnas stublājus, tabakas atkritumi, sinepju kātiņa, džutas atkritumu, bambusa putekļi, tējas atkritumu, kviešu salmi, Palm miziņa, sojas pupas miziņa, kokosšķiedras piķis mizām/salmiņi, rīsu sēnalas utt. Gala granulas var izmantot rūpniecisko apkures katlu un lielām spēkstacijām, kā arī mājas apkurei.Biomasas kokskaidu granulu dzirnavu ieviešana:

1.Biomasas kokskaidu granulu mašīnuir sava veida mašīna, kurā varētu apstrādāt zāģu skaidas,
salmu putekļi, rīsu sēnalu, zemesriekstu čaumalu, koku zari u biomasas ar pirmapstrādi un procesu. Šīs biomasas materiālu tiks stabilizēts augsta blīvuma granulu degvielas.

2.classification:Flat mirst kokskaidu granulu mašīnu, gredzenu mirst kokskaidu granulu mašīnu un vertikālo gredzenu mirst kokskaidu granulu mašīnu. (mūsu koksnes pelletizer ir gredzens mirst granulu mašīnu, kas ir augstas ietilpības un stabilu sniegumu).Advantagesof biomasas zāģskaidu granulu mašīnu:
1. biomasas degvielu ir sava veida cieto granulu degvielas izgatavoti no kukurūzas stiebriem, kviešu salmu, rīsu stiebru, zemesriekstu čaumalu, rīsu sēnalu, koku zari, lapas, zāģu skaidas, koka mizas cietos atkritumus utt. Šie materiāli tiek apstrādāti ar smalcināšanas, nospiežot un cilnis mazo stienis līdzīgu cietu granulu degvielas. Degviela ir ekstrudētaveltņi un gredzenu mirtsaskaņā ar kopējo temperatūru. Degvielas blīvums ir par 0.9-1.6g/m³.
2. tehnoloģisko procesu: materiālu vākšanu---Drupināšanas------žāvēšanas Cilnis---iepakojuma
3 biomasas degviela: A jauna veida bio-enerģija, kas spēj sarunāties pieteikuma vieta malku, ogles, gāze utt, un plaši izmanto apkurei, dzīves krāsnis, rūpniecības uzņēmumu katlumājās, biomasas elektrostacijas utt.

Modelis

MZLH420

MZLH520

MZLH680

MZLH780

Capacity(t/h)

0.8-1.2

1.5-1.8

2-2.5

2.5-3.5

MainmotorPower(kw)

75/90

110/132

160/185

200/220

FeederPower(kw)

2.2

3

4

4

RingDieDiameter(mm)

420

520

680

780

PelletDiameter(mm)

6-8

6-8

6-8

6-8


Izmeklēšana