Koksnes Pelelt Mill Ring mirst ar CE

Gredzena die ir galvenā sastāvdaļa Ring Die Pellet Mill liela mēroga koncentrāta iekārtās, lai ražotu dzīvnieku barību, koksnes granulas, mājputnu barības, dzīvnieku barību, aqua feed, biomasas granulu un citi granulas. Process no Ring Die 1, Precision Machining CNC apstrādes centrs: nodrošināt augstu izmēru...

Produkta detaļas

Gredzena die ir galvenā sastāvdaļa Ring Die Pellet Mill liela mēroga koncentrāta iekārtās, lai ražotu dzīvnieku barību, koksnes granulas, mājputnu barības, dzīvnieku barību, aqua feed, biomasas granulu un citi granulas.


Gredzena mirst process
1. precision Machining
CNC apstrādes centrs: apliecināt augstas precizitātes trīsdimensiju, ģeometriskā iecietību un virsmas raupjums.

2, caurums Machining
Mūsu companyand #39; s mirst veikto starptautisko uzlabotas vācu lielgabalu urbis, rīkus un programmatūru, urbšanas caurums. Pēc urbšanas vajadzības, tādēļ granulētas lieljaudas, kvalitāti un atkļūdošanas ērtības, kas nodrošina procesa nosacījumi

3, vakuuma pastiprināšana
Amerikāņu vakuuma krāsns: augsta vakuuma pakāpi, bez oksidācijas reakcijas gredzenu die virsmu, nodrošinot sākotnējo die caurums iekšējās virsmas gludumu ir ilgu kalpošanas laiku un augstu kvalitāti. Dzesēšanas ātrgaitas nodrošina vairāk vienmērīgi sadalītos karbīda hardenability un vienveidība gredzenu mirst.


Par FDSP

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir saistīts ar Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredzi visaptverošu attīstības un izmantošanas lauksaimniecībā jomā.

FDSP pārdevis barības mašīnas, minerālmēslu mašīnas, bio-enerģētikas iekārtas un instalācijas pabeigta inženierijas, gredzenu mirst un rullīšu čaulas utt visā Ķīnā un eksportē uz Korejas, Dienvidāfrika, Krievija, Taizeme, Taivāna, Filipīnas, Malaizija, Austrālija, Ēģipte, Sīrija, Nigērija, Etiopija, Indija, Bangladeša, Pakistānas utt Irāna.

Izmeklēšana