Koksnes Debarker

Koka debarker (koksnes mizošana iekārta) tiek izmantots žurnālus, galvenokārt izmanto koksnes celulozes mizas lobīšanās un paneļa koksnes un papīra dzirnavas augu, kas izmantos koksnes žurnāls kā izejvielu. Ar nelielu ieguldījumu, zems enerģijas patēriņš, mazāk vietas aizņem, zemas celtniecības izmaksas, lieljaudas un...

Produkta detaļas


Koksnes debarker(mašīnas koksnes mizošana) tiek izmantots par apaļkokiem, galvenokārt izmanto koksnes celulozes un papīra rūpnīcās un koksnes panelis plantwhich peelingbark izmantos koksnes žurnāls kā izejvielu. Ar nelielu ieguldījumu, zema enerģijas patēriņa, mazāk spaceoccupied, zemas celtniecības izmaksas, Highcapacity un citas īpašības. Piemērota savieno vidēja un liela izmērakoksnes chipper, kā arī devu iedarbību.Zoba rullis koka debarkeraprīkojumu, ka pīlings epidermas apaļkoku, sadalīta vienā galā arī sānu novadīšanu, tās varoņi ir augsts pīlings efektivitāti, lielas slodzes, liela ātruma, nodiluma izturība, augsta korozijas izturību. To var uzrādīt kā klienta vajadzību.
Struktūras principu:

Žurnālus no augšējā sidenear disku iedziļināties koksnes debarker mašīna ar servomotora un piedziņas mehānismu, pīlings mašīna ar zobiem griezīsies noteiktā virzienā, vadīs mizas mizas nost, kamēr pīlings veltņa rotācijas pulcēs woodlogsmove, tāpēc, ka kaudze reģistrē ritošā augšu un uz leju, aizkustinošs, sišanu, rubbingeach citu starp reģistriem. Thebarks tiks peeleddown un caur rullītis un plati zobu krīt uz transportiera lentes.
Funkcijas struktūra:
1. Ja izmantot atvērtā tvertnēs, canfeed, no vienas puses un izdalījumi no otras puses, izvairīties no esošo veltņa pīlings mašīnu barošanas/izlādes bez varas, pārliecinieties, vai augstas efektivitātes.
2. sakarā ar theteeth segmentu ietekme uz koka, ne tikai veikt apļveida kustības, un rotē ap savu koka baļķi. Tāpēc pīlings efektivitāte būs ļoti augsta, jo īpaši attiecībā uz auksti, sausa un cieto ādu sugu koksnes žurnāls ir labs mizas neto likme.
3. plaši pielāgošanās spēju, machinecan handledifferent sugas, diametrs, garums un formas koka žurnālā. Sakarā ar koka log neregulāras pukstēšana vai rotācijas movementduring pīlings, tik pat liekta koka baļķi atbīdīt daļām var būt arī touchedwith zobiem ļoti labi. Tādēļ, lieces koksnes žurnāls var nokasīts ļoti labi nekā citām mašīnām.
4. sakarā ar mašīna stāv, būs ļoti mazs enerģijas patēriņš, atteices intensitāte būs ļoti zema. Un uzturēšana darba slodze ir maza, kā labi. Vibrācija un troksnis būs bemuch zemāka par bungu mašīnu pīlings, koksnes debarker var strādāt tieši, pat bez pamata instalāciju, easyoperation.

Tehniskie parametri:

Modelis

BBP260/11

BBP270/15

Rotorandamp;#160;Dimension(mm)

630*11385

680

Rotora Speed(rpm)

78

40-80

Capacity(m3/Hour)

12-20

20-35

Power(kW)

45

75

Svars (kg)Tehniskie parametri:

Modelis

6

9

12

Capacity(ton/Hour)

7-15

15-25

25-30

Power(kW)

7.5*2

7.5*2

7.5*2

Length(mm)

6300

9000

12600

Width(mm)

1310

1500

1550

Height(mm)

1550

1700

1650

Weight(ton)

4

5

6

Izmeklēšana