Kviešu tvertnē ar konkurētspējīgu cenu

Tvertnes korpuss savākšanas bunkurā ir izgatavots no augstas kvalitātes karsti cinkota tērauda plāksnes. Šīs plāksnes ir savienoti ar augstas izturības skrūvējamās skrūves. Bunkurā plāksnes biezuma sadalījums ir iestatīts atbilstoši vienāda stipruma teorija, kas padara Šilo plates sedz vidējo stresu. Vertikālā berzes ir...

Produkta detaļas

Kviešu Šilo struktūra

FDSP kviešu Šiloizgatavota no augstas kvalitātes karsti cinkota tērauda plāksnes. Šīs plāksnes ir savienoti ar augstas izturības skrūvējamās skrūves. Kviešu Šilo plāksnes biezuma sadalījums ir iestatīts atbilstoši vienāda stipruma teorija, kas padara Šilo plates sedz vidējo stresu. Vertikālā berze nodrošina nostiprinājumos. Šie nostiprinājumos vertikāli un vienmērīgi sadala tvertnēs. Savienojošās skrūves tipa skrūves tiek pasniegta ar apaļu cinkota tērauda paplāksnes un savienojuma bedrītes tiek pasniegta ar vecuma izturīgi un ūdens jumta starplikas. Bunkurā plāksnes intervāls tiek injicēts, ūdens necaurlaidīgs un nemākulīgi uztrieptajiem plankumiem jostas, kas ir speciālie aviācijas. Kviešu Šilo palīdz ar labo plakanas durvis, ārējās kāpnes, trepes aizsargs gredzeni.

Kviešu Šilo jumta

Kviešu tvertnes augšpusē pieņem lietussarga karkass un rāmja materiāls ir izgatavots no C modelis taisni oglekļa tērauda. Griesti ir izgatavots no cinkota tērauda flīžu plāksnēm. Tvertnes augšpusē pasniedz ar dabīgo ventilāciju logi, lūkas, kāpnes, drošības sargiem.Konusa pamata tērauda un betona konuss/vienotas bāzes

a.Steel konuss bāzes:Ja kviešu bunkura ietilpība ir zem 800 tonnu un diametrs ir zem 8,5 metru, tās bāzes varam tērauda konusā bāzes. Tērauda konuss bāzes sastāvā ir stāvus kolonnām, gredzenveida sija, konusa plāksnēm, kaklasaite gabaliņos u.c. stāvus kolonnas izgatavo no valsts standarta I-veida tērauda un tērauda I-veida ir viens no visplašāk izmanto tērauda veidiem tērauda struktūru projektēšanas un izgatavošanas. Tas ir labu struktūru stabilitāti un uzticamību. Annular sija, kas veidota ar kanāla tērauda, un tā ir funkciju atbalsta Šilo struktūra, savienojot kolonnas un bāzes plates. Konusa pamata plātnes ir pilnīgi gatavi. Bultskrūves savienojuma skrūve ir GB 8.8 kvalitātes standartu daļas. Visi šie veikt uzstādīšanu vienkāršu un ērtu un pēc uzstādīšanas pamatnes ir patiešām glīts, paciešams un uzticami.

b.Cement konuss/vienotas bāzes:Ja kviešu bunkura ietilpība ir salīdzinoši liela un tā diametrs ir mazāka par 12m. Tās bāzes parasti izgatavo konusā cementa bāzes. Cementa konusa pamata ir invertēts konusa piltuve, kas iemesti rāmis ar cementa un betona. Tas automātiski padara izkraušanas sīkumi. Kad kviešu Šilo diametrs ir vairāk nekā 12m, jo bāzes konuss augstums ir pārāk liels, tā pamatnes vispārīgi pārvērstas pusi konusa pamatnes vai plat bāzes. Pusi konusa pamatnes nevar pilnībā izlādētu stuff. Dzīvoklis bāzes bunkura vajag izlādēt sīkumi Multi daļas vai aprīkoti ar spirāli Šilo tīrītājs. Cementa konusa pamata ir starpnieku celtniecības stadijā.


Bāzes tips izvēle būtu jāpiešķir Ģeoloģiskais stāvoklis, izejvielu cenu, būvniecības līmenim, darbinieku algas u.c. no klienta atrašanās vietas un galu galā izvēlētos bāzes tips ar saprātīgu cenu veiktspēju.


Izmeklēšana