Slapjo presēt ar dubultu skrūves

SPHS-S dubultu skrūves slapjš presēt ir īpaši īpašu barību, kas var ražot dažādas peldošs, nogrimšanas, un lēni grimst aqua feed un arī mājdzīvnieku barībai. Pamatojoties uz dubultu skrūves sausa presēt, tvaika balzāms ir pievienota, kas uzlabo presēt un virsmas kvalitātes produkciju maza izmēra...

Produkta detaļas

SPHS-S dubultu skrūves slapjš presētir īpaši īpašu barību, kas var ražot dažādas peldošs, nogrimšanas, un lēni grimst aqua feed un arī mājdzīvnieku barībai. Pamatojoties uz dubultu skrūves sausa presēt, tvaika balzāms ir pievienota, kas uzlabo produkcijas neliela izmēra granulas presēt un virsmas kvalitāti.

Šāda veida floatingfish barības presēt machinebelongs uz slapjās metodes tips barības ekstrudējot mašīnu veidu zivis, kas ir specializēta lielas ražošanas jaudas un liels barības ražošanas rūpnīcas, mums ir arī cita veidazivju barības koncentrātu mašīnamājas lietošanai un mazo lauku saimniecību use.asper jūsu prasībām, varat izvēlēties ražot, cik liels ir pabeigta peldošā zivju barības granulas. mūsu barības ekstrūzijas iekārta var ražot dzīvnieku barības granulas ar diametru no 0,9-12 mm, piemērojami ražo lolojumdzīvnieku barību, zivju barības granulas, garneļu barības un citu dzīvnieku barības pellets.besides,except peldošā tipa zivju barībā presēt mašīna, mums ir gremdēšana tipsbarības ekstrakta koncentrāta aprīkojumslai padarītu grimst granulas.Peldošā zivju barības presēt machinefeatures

Diferenciāli ātrums nerūsējošā tērauda balzāms ar dubultu skrūves, tvaiks var pievienot 12 piekļuves punktu un šķidrumu var pievienot 6 piekļuves vietās.

Sekcijveida galvenajā šahtā padara apkopi un gultņu kaste, kas laboja vieglāk.

Spēcīgs pārnesumkārba, kas aprīkoti ar cirkulējošo dzesēšanas sistēma var nest maksimālo griezes momentu 400 ZS un vilci.

Ar iekšējo nodilumu izturīga pret bushing un ārējā nerūsējošā tērauda jaka, presēt barelu var karsē un atdzesēts un pat tas var injicēt tieši ar tvaiku vai aukstu ūdeni.

Skrūve ir izgatavota no īpaša nodilumu izturīga pret materiālu, un izlozē attiecība ir 18, kas var ražot dažādas grimst un peldošās barības stabili.

Aprīkots ar quick-changeable mirst un dzīvot regulējams griešanas ierīce

Īpaši piemērota ražošanas peldošs granulu 2-6mm.
Rādīt detalizētu informāciju par dubultu skrūves presēt mašīnasModelis

Mainpower

(KW)

Feederpower

(KW)

Conditionerpower

(KW)

Cutterpower

(KW)

Jauda

(T/h)

SPHS 68S

55/75

1.5

7.5

3

0.5~1.8

SPHS-98S

90/110

1.5

11

4

1.5~3.0

SPHS 128 S

160/200

2.2

18.5

5.5

3.0~7.0

SPHS 148S

250/315

2.2

22

7.5

6.0~12.0

Izmeklēšana