Slapjo presēt (lielu lopbarības rūpnīca izmanto)

Slapjš presēt funkcijas: pavisam jaunas konstrukcijas nostiprina galvenās vārpstas gultņu griezes un vilces spēju. Kondicionētāju tvaika vadīklā ir daudz ērtāki un precīza, šķidrums var pievienot vienmērīgi un turklāt uzlabota divslāņu balzāms var pielāgot. Materiālu var...

Produkta detaļas

Mitra extruderfeatures:

Pavisam jauns dizains stiprina galveno šahtas eju gultņu griezes un vilces spējas.

Kondicionētāju tvaika vadīklā ir daudz ērtāki un precīza, šķidrums var pievienot vienmērīgi un turklāt uzlabota divslāņu balzāms var pielāgot.

Materiālu var ievadīt ekstrūzijas sadaļā brīvi. Izstrādāta barošanās rubrika nodrošina tādu materiālu blokādes un atgriežas.

Ātrās izkraušanas ierīces saskaņā ar kondicionētāju novērš materiālu vai nevēlama materiāls ienāk extruding sadaļu.

Ir uzlabota pielāgošanu attiecībā uz materiālu, kas nodrošina nepārtrauktu, stabilu un efektīvu ražošanu, soja, kukurūza, barības maisījumus un tā tālāk.

Aprīkots arslapjo presētunekspanders, ekstrudējot un paplašinot procesus var ieslēgt tikai dažas detaļas Nomaiņa ražot dažādas plūsmas.

Tai piemīt dubultā sadalījumu slapjš presēt un ekspandera ievietošanu, kas var realizēt pāreju starp ekstrūzijas un paplašinot amatniecība, ražot dažādas plūsmas apstākļos aizstāt dažas sastāvdaļas.

Tas ir īpaši piemērots vidēja un liela izmēra plūsmas izejvielas pārstrādei, ekstrudējot Sivēns materiāla un citu mājputnu barību. Kopā ar skrošu dzirnavas, ekstrudējot skrošu dzirnavas var tikt realizēta.Darba princips zivju barības Pelletizer
Presēt mašīnu darba būtība ir:

pirmapstrādes, ēdiena gatavošanas un mirst veidošanā. Ar katlu nepārtraukti nodrošina karstā tvaika vērā balzāms, jaukti materiāli nozivju barības maisītājsvar pilnībā vārītas un uzturvērtība ir uzlabojusies. Gatavošanas process var izraisīt augstu cietes, rezultātus plūsmas ar labu ūdens stabilitātes gelatinization. Zivju barības presēt ir garu mucas ar skrūvi svārpsts iekšpusē, kas ir īpaši konstruēts, lai barības maisījumi ar augstu siltuma un tvaika spiediens. Kad plūsma iziet mirst pie stobra galā, noķerto tvaika sitieniem off ātri, silts mīksts granulas izvērst un zema blīvuma peldošs koncentrātu izgatavo. Pēc tam griešanas ierīce tiks sagriezti dažādu garumu, kā to prasa veidojas granulas. Presēt ir ļoti daudzpusīga, un var veikt plūsmas ar daudzām atšķirīgām īpašībām.
Attentions: mūsuzivju barības presētir viena skrūve dizains. Granulas no koncentrāta dzirnavām ekstrudēta ir apmēram 80℃ un mitruma saturs ir 18-20 %, Tātad vajadzētu aprīkot žāvētāju un dzesētāja, ja tā uzlādes līmenis ir lielāks par 500kg/h. Kaut par nelielu jaudu, tos var izžūt saulē. Mēs nodrošinām arī tehnisko formula peldošā zivju barības granulas pēc pasūtījumu veikšanai.


Modelis

Mainpower

(KW)

Conditionerpower

(KW)

Feederpower

(KW)

Capacity(t/h)

Svars

(kg)

Sojas pupu

Pabeigt

barība

SPHS-200 S

132

5.5

2.2

3.0~4.5

4.0~7.0

3500

Izmeklēšana