Slapjo presēt sojas pupu

Sojas pupu izspiestu r plaši izmanto, lai ražotu graudus par augstas kvalitātes ūdens, barības granulas zivis, sams, garneles, Krabi u.c.. Puffing zivju barības granulas var peldēt uz ūdens virsmas bez sabrukuma vairāk nekā 12 stundas. Arī mašīnas var izmantot, lai ekstrudētā sojas pupu, un visu pārējo...

Produkta detaļas

Sojas pupu izspiesturplaši izmanto ražošanai graudi par augstas kvalitātes ūdens, barības granulas zivis, sams, garneles, krabju utt. Puffing zivju barības granulas var peldēt uz ūdens virsmas bez sabrukuma vairāk nekā 12 stundas. Arī mašīnas var izmantot, lai ekstrudētā sojas pupu un visu sojas ekstrudēta tieši.

SPHS225Y mitra veids sojas pupu presētir īpaši izstrādāta ekstrudējot pilna tauku sojas miltus. Ekstrudētā sojas pupu tiek izmantota kā izejviela vai barības maisījumus un citas barības.Izejviela, lai barības

Veids: Milti, kukurūzas cietes, rīsu klijas, gaļas miltus, kaulu miltus, zivju miltus, sojas miltu utt.

Fitness: par 60 80mesh, kas bija sasmalcina un sajauc.

Mitruma saturs: apmēram 20 % - 25 %.

Eļļas saturs: ≤10 %

Cietes saturs: ≥30 %
Darba princips:

Pēc tam, kad materiāls tiek nosūtīts uz barošanas ierīci, tie būs sapresēt ar skrūvi vārpsta ar augsta spiediena un temperatūras, kas padara izejvielas pilnībā vārītas un sterilizē. Tad presētu materiāls tiks izveidota uz granulas, veidošana mould. Jūs varat mainīt dažādus veidņi lai granulas ar dažādiem diametriem. Pēc tam griešanas ierīce tiks sagriezti veidojas granulas dažāda garuma pēc nepieciešamībasZivju barības ražošanas līnijas:

Rawmaterial---crushingsystem---Mixingsystem---Extrudingsystem---Dryingsystem---Cooling sistēma---Flavoringsystem - PackingsystemFunkcijas

* Tā ir īpaši izstrādāta ekstrudējot pilna tauku sojas milti.

* Augsta efektīvu dubultā vārpstas diferenciāļa nerūsējošā tērauda balzāms nodrošina, ka materiāla iepriekš apstrādāja pareizi.

* Gludo, barošana, vienmērīga plūsma un anti-arka (Sinhronā frekvences kontrole tiek lietots visu barības procesu, lai nodrošinātu stabilu un vienotu barošanu bez arka).

* Augsta efektivitāte: štancēšana pilna tauku sojas miltus ar centra izlādes produkciju var būt virs 8T/h, kas ir 15 % - 20 % augstākas nekā citas līdzvērtīgas iekārtas.


Galveno daļu presēt sojas pupu

Galveno daļu dzīvnieku barības presētir: skrūves, muca, pārnesumkārbas, kuteris, elektriskā daļa, motoru.


Piemērošanu, sojas pupupresēt

Tā var ražot visu veidu nopeld vai grimst aqua feedzivīm, zuši, garneļu, krabju Loučs, varde, uc, un var radīt dažādu mājdzīvnieku barību, kaķis, suns un utt.
Parametri:

Modelis

Mainpower(kW)

Feederpowder(kW)

Conditionerpower(kW)

Capacity(T/H)

SPHS225Y

200/250

2.2

18.5

6.0~8.5

Izmeklēšana