Vibrācijas šķidruma gultas žāvētāju

Īss ievads: vibrācijas šķidruma gultas žāvētāju var izžūt, atdzesē un mitruma pievienot pulveri un granulas chemical engineering, gaismas nozarē, medicīnā, pārtikas plastmasas, graudu, eļļas, izdedžiem, sāli ražošanas un cukura rūpniecība uc. Darba principi: Aizraujošu spēkā no vibrācijas motors rada...

Produkta detaļas

Īsu ievadu:

Vibrācijas šķidruma gultas žāvētājuvar sauss, atdzesē un mitruma pievienot pulveri un granulas chemical engineering, gaismas nozarē, medicīnā, pārtikas plastmasas, graudu, eļļas, izdedžiem, sāli ražošanas un cukura rūpniecība uc.


Darba principi:

Aizraujošu spēkā no vibrācijas mehānisko mašīnu vibrāciju rezultātā. Sakrauta materiāli pāriet uz priekšu noteiktā virzienā ar aizraujošu spēku. Tajā pašā laikā karstu gaisu no apakšas fluidizes materiāliem. Pilnu kontaktu starp materiālu un karstā gaisa sasniedz ideālu žāvēšana. Tad žāvētu materiāliem un mitra gaisa iziet atsevišķi un pulveris ir otrreizējā, ciklons.


Īpašības

1. vibrācijas motors nodrošina vienmērīgu vibrācijas avota. To var uztur viegli ar zema trokšņa, ilgi darba dzīvē.

2. augsta termiskā efektivitāte: salīdzinājumā ar parasto žāvētājus, šis vibrējošais šķidruma gultas sausāka ietaupa vairāk enerģijas, vairāk nekā 30 %. Vienotas temperatūras sadalījumu uz gultas padara vienotu fluidization bez partical pārkaršanas vai miris Konors.

3. regulējami sniegumu un plaši piemērojama joma: materiāla biezums, pārvietošanas ātrums un visa vibrāciju var būt vēl stabilāk un bezgalīgi mainīgo kontrole var tikt realizēta.

4. maz materiāla virsmas bojājumus un ir piemērota žāvēšanai trausliem materiāliem. Neregulārās granulas neietekmēs darba efektivitāti.

5. pilnīgi slēgtās konstrukcija padara tīru darba vidi, efektīvi izvairītos no savstarpējas inficēšanās starp materiāliem un gaisa.

6. attiecībā uz slapja materiāli masu produkciju, series-wound metodi var lietot, lai apmierinātu klientu prasības. (Tipisks materiālu, piemēram, poliakrilamīda utt.)


Izmeklēšana