Twin-Screw mitra īpašu barības presēt

SPHS-S Double skrūves slapjš presēt ir augstas efektivitātes presēt, kas speciāli paredzētas īpašiem plūsmas. Tas galvenokārt tiek izmantots, lai ražotu visas specifikācijas, ūdens plūsmas peldošs, grimst un lēni grimst un mājdzīvnieku pārtika, utt. Galvenās iezīmes: nerūsējošā tērauda DDC var sasniegt 12 tvaika piekļuves punktiem un...

Produkta detaļas

SPHS-S Double skrūves slapjš presēt ir augstas efektivitātes presēt, kas speciāli paredzētas īpašiem plūsmas. Tas galvenokārt tiek izmantots, lai ražotu visas specifikācijas, ūdens plūsmas peldošs, grimst un lēni grimst un mājdzīvnieku pārtika, utt.

Galvenās iezīmes:

Nerūsējošā tērauda DDC var sasniegt 12 tvaika piekļuves punkti un 6 šķidruma piekļuves punkti.

Spēcīgs pārnesumkārba ar pārstrādi dzesēšanas sistēmu var nest 400HP maksimālo griezes momentu un vilci.

Ar iekšējo nodilumu izturīga pret bushing un ārējā nerūsējošā tērauda jaka, presēt barelu var karsē un atdzesēts un pat tas var injicēt tieši ar tvaiku vai aukstu ūdeni.

Skrūve ir izgatavota no īpaša nodilumu izturīga pret materiālu, un L/D ratio ir 18, kas var ražot dažādas grimst un peldošās barības stabili.

Aprīkots ar quick-changeable mirst un dzīvot regulējams griešanas ierīce

Labs cirpšanai un curlating efekts, plašu granulu daudzfunkcionāli diapazons, spēcīgs izspiešanas, ātri kondicionēšanas un nogatavošanās un labu veidošanā.

Sakarā ar tās īpašo struktūru, pievienojot saturu barības ražošanā tauki ir augstāka nekā citiem vienu skrūvi presēt tādos pašos apstākļos.

Šāda veida presēt var izmantot arī sausu ekstrūzijai, piem., kukurūzas milti sojas pupu milti un tā tālāk.


Applicatons:

To plaši izmanto granulēšanas augsta ranga peldošs un grimst zivju barības, lolojumdzīvnieku barību un akvāriju.Images OfTwin skrūve slapjš īpašu barības presēt detaļas
Modelis

Mainpower

(KW)

Feederpower

(KW)

Conditionerpower

(KW)

Cutterpower

(KW)

Jauda

(T/h)

SPHS 68S

55/75

1.5

7.5

3

0.5~1.8

SPHS-98S

90/110

1.5

11

4

1.5~3.0

SPHS 128 S

160/200

2.2

18.5

5.5

3.0~7.0

SPHS 148S

250/315

2.2

22

7.5

6.0~12.0

Hot Tags: presēt skrūvi, skrūve presēt, presēt mašīnu procesu, divreiz skrūve presēt
Izmeklēšana

You Might Also Like