Augstākās kvalitātes granulveida nogulšņu preses zivju barības dzīvnieku barības Pellet Mill

Mašīna ir granulas bulkng iekārtām. Tas rada dažādas ziedu formas un var pielāgot saskaņā ar prasībām, no pelējuma, produktu novadīšana ostas ar frekvenču vadības ierīci pīlings...

Produkta detaļas

Augstākās kvalitātes granulveida nogulšņu preses zivju barības dzīvnieku barības Pellet Mill
Mašīna ir pelletsbulkng iekārtām. Tas rada dažādas ziedu formas un var pielāgot saskaņā ar prasībām, no pelējuma, produktu novadīšana ostas ar frekvenču vadības ierīci pīlings, lāpstiņas rotācijas ātrums var pielāgot, lai kontrolētu griešanas ātrumu un garums. Šis produkts ir romāns dizains, lieljaudas, stabilu darbību, galvenajām sastāvdaļām termiski apstrādāta, izmantojot rafinēts īpaša sakausējuma materiālu, ar augstu nodiluma, ilgi dzīvē un citas īpašības.

Skrošu dzirnavas izmanto kukurūzas, sojas pupas (sojas pupu) dzīvnieku atkritumus kā izejmateriālu, mašīnas var tieši pievienot dažādu daļiņu formas paplašinātu ražošanu un unikālo garšu, uzturvielu bagātu, maiga audu piemērots suņi, kaķi, zivju, putni, truši, garneles, suņi, kaķi, ūdeļu, lapsu un citiem dažādu flavors, mājdzīvnieku barību. Profesionāliem lauksaimniekiem, kā arī maziem un vidēja lieluma barības rūpnīcās un pētniecības iestādes.


Iezīmes:
1, tas ir piemērots viļņošanās soja, kukurūza, mājputnu barības enerģētiskās,
2, mazu strāvas patēriņu, augstu produkcijas vienkāršu darbību.
3, attiecas uz profesionāliem lauksaimniekiem, mazās un vidēja lieluma barības rūpnīcās un pētniecības institūti.
4 starptautiskās uzlabotas pelletizing struktūru, mīkstu nazi nomuitoti, izmantojot formu bezsoļu, var jebkuru materiālu sagriež produkta vēlamo garumu, nav nosliece uz glitches.
5, dizaina romāns, unikāls, vienkāršu struktūru, viegli uzstādīt un viegli demontēt un ērti izkraut, viegli strādāt.
6, leģēta tērauda uzmavu un izgatavota no īpaša nodilumu izturīga augsta temperatūra, termiski apstrādāts Cilnis, skrūve ir priekšrocība nodiluma izturību un gara dzīvi.
7, piedāvā unikālu maģistrāles mirst ierīci, lai nodrošinātu barības ražošana un kvalitāte; un ir aprīkota ar elektrisko apsildes ierīces uzlabotu barības izplešanās ātrums.
8, augstas kvalitātes Y sērijas trīsfāzu motorus, galvenā motora nodrošina spēcīgu jaudu.
9, ātrā barošanas ierīce vairāk ērtu ekspluatāciju, vienoti barības, lai novērstu kravas mašīna.
10, izvades Module Nomaiņa ir vienkārši, nepieciešama dažādu atveres barības veidne vienkārši aizstātu vajadzīgo atveri.
11, ekstrudētā peldošu koncentrāta barības ražošanā var peldēt ūdenī vismaz 12 stundas nav uzsūktu izkaisīti, zivis un mājputni, ēšanas sagremojams, mākslīgo varde zivis viegli novērot apetīti, neizraisīs atkritumu plūsmas, to nedrīkst piesārņot ūdeni. Materiālu augstas temperatūras un spiediena efektīvi nogalinot coli, salmonella un citas kaitīgas baktērijas, nodrošinot barības higiēnu ir veicina absorbcijas proteīnu denaturācija un cietes pastas, viegli absorbēt zivis un mājputni. Parasti tiek izmantots ekstrudēta, peldošā zivju barības nekā pulverveida vai granulētu barību barības ietaupījumu par 8 % -15 %.
12, ražot krītošo ūdens produktus, lopu barības daļiņu var likvidēt lielāko daļu materiālu, kas satur toksīnus un anti-uztura faktori antitripsīns un ureāzi, kas veicina dzīvnieku gremošanu un absorbcijas, uzlabo gremošanu un uzturvielu izmantošanu.Laipni lūgti nosūtīt izmeklēšanas onFish granulu preses zivju barības koncentrātu dzirnavas.

vārdsZivs ekstrakta koncentrāta preses zivju barības koncentrātu dzirnavas
Jauda0.12-0.15t/h
Ražošanas laiksStock
Paketekoka lietu
MaksājumuTT
Hot Tags: augstākās kvalitātes granulveida nogulšņu preses zivju barības dzīvnieku barības koncentrātu dzirnavas, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība
Izmeklēšana