Augstākās kvalitātes Pellet Gun urbti Die

Mēs varam ražot nomirst ar caurumu modeļiem klientu vajadzībām vai izgatavošanas mirst mūsu pašu caurumu modelis dizainparaugiem, kas ir pamatā mūsu profesionālo pieredzi. Pielāgotus izmērus un gredzenu mirst zīmējumi ir apsveicami. FDSP priekšrocības zvana mirst: 20 gadu pieredze ringā mirst ražošanas augstas...

Produkta detaļas

Mēs varam ražotgranulu gredzenu nomirstar caurumu reljefu uz klientu vajadzībām vai ražošanainerūsējošā tērauda skrošu nomirstmūsu pašu caurumu modelis dizainparaugiem, kas ir pamatā mūsu profesionālo pieredzi. Pielāgotus izmērus un gredzenu mirst zīmējumi ir apsveicami.


FDSP gredzenu nomirst priekšrocības:

1.20 gadu pieredze ražošanā gredzenu mirst

2. augsts hroma augsta oglekļa satura tērauds

3. ārkārtīgi precīzu ražošanas

4. papildu importētām iekārtām

5. augstas cietības pēc vakuuma termiskās apstrādes

6. ātrās piegādes laiki

7. pārbaudes un kontroli pirms nosūtīšanas

8. ilgi pakalpojuma laikuKompresijas pakāpe Ring mirst

Vispārīgi runājot, augstāku kompresijas pakāpe, blīvāks gatavās granulas. Taču tas nenozīmē, ka jo augstāks saspiešanas koeficients, jo kvalitāte ir labāka ekstrakta koncentrāta. Kompresijas pakāpe ir aprēķināta, pamatojoties uz izejvielu granulas un barības veidu.

Ar daudziem gadiem koncentrāta mirst ražošanas un izpētes pieredziFDSP GROUP, mēs sniedzam dažus vispārīgos datus gredzenu mirst kompresijas pakāpe jūsu zināšanai:

Pircēji var pielāgot nomirst ar citu caurumu diametrs un kompresijas attiecība saskaņā ar atšķirīgo situāciju, un prasība.Visbiežāk mirst caurums struktūra ir taisni caurums;pastiprināts atbrīvošanas caurumiņā; ārējās konusveida caurumsuniekšējā koniskā caurums, utt. Dažādas mirst caurumus struktūras tiek piemērotas dažādas izejvielas un barības formula granulu izgatavošanai.

Izmeklēšana