SZLH 35 nelielu barības Pelletizer mašīna

SZLH35 nelielu barības pelletizer mašīnu pārdošanai: 1 augstas precizitātes rīkiem braukšanas 2 pilna nerūsējošā tērauda padeve, nerūsējošā tērauda balzāms 3 ieved SKF vai NSK gultnis un naftas zīmogs 4 pārslodzes aizsardzības ierīces 5 mirst & pacelšanas ierīces detalizētu aprakstu par nelielu barības pelletizer aparātu rullīša...

Produkta detaļas

SZLH35 nelielu barības pelletizer aparāts pārdošanai:

1 augstas precizitātes rīkiem, braukšanas

2 pilnu nerūsējošā tērauda padeve, nerūsējošā tērauda balzāms

3 importēto SKF vai NSK gultņu un eļļas blīvējums

4 pārslodzes aizsardzības ierīces

5 dieandamp; rullīšu pacelšanas ierīceNelielu barības pelletizer mašīnu pārdošanai sīks apraksts:

1, peletizer padeves iekārta-Ievads

1) labas granulētas stabilitātes efektīva pārnesumu pie stūres un lielu griezes momentu, bet zems trokšņa līmenis; pārslodzes aizsardzības sistēma ar spēcīgu ietekmi, lai nodrošinātu pilnu slodzi, kas darbojas; Lieljaudas elastīgu uzmavas ar spēcīgu kompensāciju pārvietojuma; šķērsgriezuma gredzena mirst skava noteikšanas gredzenu mirst uz rotora stingri.

2) augsta efficientGear braukšanas un paplašināta gredzenu mirst darba zonā visu labumu konsekventas izejas un zemu enerģijas patēriņu.

3) augstas kvalitātes barības granulas nerūsējošā tērauda balzāms, izsmidzinot aksiāli izriet, ilgāk aiztures laiku un vairāk izdevīga gelatinization un sterilizācijas barība, visas veicina konsekventu augstas kvalitātes lopbarības produktiem.

2, augstas kvalitātes barību pelletizer mill-izejvielas, pamatmateriāli un palīgmateriāli3,barību, pelletizer dzirnavas rezerves daļas
KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS?

Mūsu efektīvas funkcionēšanas koncentrāta dzirnavas ir pagājis CE sertifikāts, ISO9001:2008 utt., un pieder vairāki patenti, piemēram, "komunālo pakalpojumu modeļa patentu sertifikāts" un augsto tehnoloģiju produktu sertifikātu "utt.
Modelis

Izvades

(t/h)

MainPower

(kw)

Powerof

Balzāms

(kw)

PowerofFeeder(kw)

IDof

Die(mm)

PelletSize

(mm)

SZLH35

3-7

55

2.2

0.55

350

2-18


Izmeklēšana