Šūpoles dzesētājs

Sparā dzesētājs barības koncentrātu FDSP šūpoles dzesētājs izmanto efektīvi dzesēšanai ar karstu un mitru granulas. Tās pamata lietā ir barības un biomasas nozarē. Tas samazina temperatūras karstu granulas no skrošu dzirnavas tikai 5° C virs apkārtējās vides temperatūrā. Detalizēts šūpoles vēsākas...

Produkta detaļas


Šūpoles dzesētājs plūsmaskoncentrāta

UzFDSP šūpoles dzesētājstiek izmantots efektīvi dzesēšanai ar karstu un mitru granulas. Tās pamata lietā ir barības un biomasas nozarē. Tas samazina temperatūras karstu granulas noskrošu dzirnavastikai 5° c virs apkārtējās vides temperatūrā.


Detalizēts šūpoles dzesētājs apraksts

1. nogulšņu dzesēšanas ir neaizstājams sadaļā granulācijas procesā. Aircooler temperatūra var sasniegt no koncentrāta dzirnavu 70° C ~ 90 ° Cpellet atdzesēts līdz nedaudz virs telpas temperatūra 3° C ~ 5° C, un var tikt samazināts uz drošu mitruma (≤12.5 %), tas padara to viegli granulu pārvadāšanas, uzglabāšanas un uzglabāšanu.

2. gaisa dzesētāju modelis ir atšķirīgs, produkcija arī ir atšķirīga, to var pielāgot, lai izmantot dažādas skalas feed mill.
SKLB sērijas līdzekļus šūpoles dzesētājs:

1 pieņem šūpoles dzesētājs principā koncentrāta atdzisis, pilnībā un vienlīdzīgi.

2. īpaša rotācijas homogenizēt mehānismu, materiāli daudz vienlīdzīgāk sadalīts un vairāk pilnīgi atdzesē.

3. izmantot hidrauliskās sistēmas kontrolē swing buksēt plate izlādes mehānisms, vienlīdz izlādes barību un tekoši, izlādes ātrumam jābūt regulējamam.

4. piemēroti beramkravu, pilnā, pārsla, koncentrāta un dažāda veida materiāliem, dzesēšanas, jo īpaši attiecībā uz liela apjoma materiāliem, dzesēšanas, lai izmantotu izvērsto barību un ekstrudēta barība.

5. astoņstūru dzesēšanas nodalījuma, novēršot nāves ap stūri.

6. maz uzturēšana prasa un zemas enerģijas izmaksas.

Specifikācija:

Tips

Modelis

Power(kW)

Capacity(t/h)

Swingcooler

SKLB1.5

0.55+0.75

3

SKLB2.5

0.75+1.1

5

SKLB4

1.1+1.5

10

SKLB6

1.1+1.5

15

SKLB8

1.5+1.5

20

SKLB10

0.55+1.5×2

25

SKLB12

0.75+1.5×2

30

Izmeklēšana