Šūpoles dzesētājs

SKLB sērijas Swing dzesētājs ir piemērots dzesēšanas recekļi, graudos, pārslas, granulas un tā tālāk, kas ir īpaši piemērots dzesēšanas piepumpētām un ekstrudētā materiāla. Šūpoles dzesētājs 1 funkcijas. Skaitītāju plūsmas atdzišanas teorija tiek pieņemta atdzist, augstas temperatūras un augsta mitruma granulas,...

Produkta detaļas

SKLB sērijas šūpoles dzesētājs

Tas ir piemērots dzesēšanas recekļi, graudos, pārslas, granulas un tā tālāk, kas ir īpaši piemērots dzesēšanas piepumpētām un ekstrudētā materiāla.

Šūpoles dzesētājs funkcijas

1. counter plūsmu dzesēšanas teorija pieņēma tādējādi novēršot slāpē parādība, ka dzesēšanas gaiss tieši saskaras karsts materiāls un izvairās no koncentrāta virsmas kreka atdzist, augstas temperatūras un augsta mitruma granulas. Tikmēr tā pieņem slūžām barošanās veids un ieplūdes gaisa platība ir liels. Tātad tas ir labs dzesēšanas efekts;

2. unikālā apgrozības spreader struktūra vienmērīgi granulas un veikt rūpīgu dzesēšanas.

3. hidrauliskā sistēma izmanto, lai kontrolētu swing flip izlādes struktūru, padarot izlādes pat, brīvi un bez atlikuma. Tikmēr izkraušanas ātrums ir regulējams.

4. mazu strāvas patēriņu, vienkāršu darbību.

5. atdzesēto koncentrāta temperatūra ir robežās + 3℃ ~ 5℃ par apkārtējās vides temperatūru.

6. tas ir piemērots dzesēšanas recekļi, graudos, pārslas un rogas un tā tālāk, kas ir īpaši piemērots dzesēšanas piepumpētām un ekstrudētā materiāla.


Modelis

Power(kW)

Capacity(t/h)

SKLB1.5

0.55+0.75

3

SKLB2.5

0.75+1.1

5

SKLB4

1.1+1.5

10

SKLB6

1.1+1.5

15

SKLB8

1.5+1.5

20

SKLB10

0.55+1.5×2

25

SKLB12

0.75+1.5×2

30

Hot Tags: šūpoles dzesētājs, dzesētāja mašīnu plūsmas dzesētāja
Izmeklēšana

You Might Also Like