Šūpoles dzesētājs

Apraksti: Šo svārstu dzesētājs ir populārs visā pasaulē, kas izmanto skaitītāju plūsmas dzesēšanas principu dzesēšanas augstai temperatūrai, lielam mitrumam granulas. Ar augstu dzesēšanas efektivitāti, zems enerģijas patēriņš, vienkāršu operāciju iezīmes, kas ir labāk nekā iepriekšējā vertikāli,...

Produkta detaļas

Apraksti:

Šī dzesētāja svārstsir populārs visā pasaulē, kas usecounter plūsmu dzesēšanas principu dzesēšanas augstai temperatūrai, lielam mitrumam granulas. Ar augstu dzesēšanas efektivitāti, zems enerģijas patēriņš, vienkārši operationfeatures, kas ir labāk nekā iepriekšējā vertikāla, horizontāla dzesētājs.

Funkcijas struktūra:
1. izmantojot skaitītāja plūsmu dzesēšanas principu, lai izvairītos no rogas virsmas šoka dzesēšanas un krekinga.
2. svārsta izpildes mehānismu, izvades materiālam vienotāku, gludas, ātrums ir regulējams, pēc atdzesēšanas materiāls var saglabāt labā formā.
3. unikālas segumiem ķermeni, daudz rūpīgāk un vienmērīgs materiāla sadalījums.
4 gaisa ieplūdes zonā ir lielāki, augsta efektivitāte, coldair, dzesēšanas efekts ir ievērojams.
5. piemērojamie dzesēšanas masveida dažādu materiālu, pārslas, granulas, šādu aspellets, paplašināts, materiāli, extrudermaterials.

Struktūras principu:
Granulas iet iekšā no augšas caur feeder, dzesētāja rotācijas mehānisms segumiem, kas vienmērīgi izkliedētas dzesēšanas tvertne bez taras. Ventilators uztur ventilāciju no augšas gaisa dzesētāja, aukstā iet iekšā dzesētājs no apakšas pilnībā. Vertikāli šķērso materiālus, vispirms sazināties ar aukstu materiālu un pakāpeniski uzsildītā karstu gaisu. Pēc tam sazinieties ar karstu material.the gaisa plūsmas virzienā un materiālu plūsmas virzienā ir pretējo, lai palīdzētu atņemt ūdeni un siltumu no pelletsAfter kādu laiku dzesētāja pildīs granulu iepakojumā procesu.

Tehniskie parametri:


Modelis

SKLB1.5

SKLB2.5

SKLB4

SKLB5

SKLB6

Dzesēšanas Volume(m3)

1.5

2.5

4

5

6

Capacity(T/H)

2

4

8

10

12

Dzesēšanas Time(min)

6-16

Pēc atdzesēšanas materiālu temperatūras

Nepārsniedz 3-5 Celsija grāds nekā apkārtējās vides temperatūra

Aspirating capacity(m3/min*T)

25-34

Slūžām Power

0.55KW

0.55

0.75

0.75

1.1

Saskaņoto ventilatoru modelis

4 72 NO.4A

4 72 NO.5A

4 72 NO.6C

4 72 NO.8C

4 72 NO.8C

5.5KW

7.5KW

11KW

15KW

18.5KW

Izmeklēšana