Saulgriežu kātiņa kokskaidu granulu Granulator/Press Machine

Saulgriežu kātiņa Press Machine padara pārnesumu tieši-savieno kā šoferis, un ir ar ātri atvienojamās mirst noteikto skavas, kuru produkciju var palielināt par 15 % vairāk nekā paša tipa mašīna ar belt-convey;

Produkta detaļas

Plašas izejvielu biomasas granulu:

Gandrīz visi mežsaimniecības un lauksaimniecības atkritumu materiālu var pārveidot koksnes granulas ar mūsu gredzenu mirst kokskaidu granulu dzirnavas, piemēram: skūšanās, koksnes šķeldu, zāģskaidas, zemesriekstu čaumalu, cukurniedres, raidstacija čaumalas/kātiņa, kafijas miziņa, nelobīti salmu, saulespuķu kātiņa, kokvilnas stublājus, tabakas atkritumi, sinepju kātiņa, džutas atkritumu, bambusa putekļi, atkritumiem, Tea, kviešu salmi, Palm miziņa, sojas pupas miziņa, kokosšķiedras piķis mizām/salmiņi, rīsu sēnalas utt. Gala granulas var izmantot rūpniecisko apkures katlu un lielām spēkstacijām, kā arī mājas apkurei.


Saulgriežu kātiņa granulu lietojumprogrammu:

1. civiliedzīvotāju Apkure: augsts izmantot koeficientu un viegli storaged.

2. biomasas rūpniecisko apkures katlu: izmantot kā galveno kurināmo un rūpniecisko apkures katlu, atrisināt problēmu saistībā ar vides piesārņojumu.

3. power generation: kā kurināmo un siltuma enerģijas ražošanu.

Modelis

MZLH420

MZLH508

MZLH680

MZLH780

Jauda (t/h)

1-1.5

1.5-1.8

2-2.5

2.5-3.5

Galvenā motora jauda (kw)

75/90

110/132

160/185

200/220

Padeve Power(kw)

2.2

3

4

4

Gredzena Die diametrs (mm)

420

508

680

780

Granulu Diameter(mm)

6-8

6-8

6-8

6-8

Ievads, saulespuķu kātiņa granulas pellet mill:

1. saulespuķu stalkpellet mašīna ir mašīna, kas varētu apstrādāt, zāģu skaidas, salmu putekļi, rīsu sēnalu, zemesriekstu čaumalu, koku zari u biomasas ar pirmapstrādi un procesu. Šīs biomasas materiālu tiks stabilizēts augsta blīvuma granulu degvielas. 2.classification:Flat mirst kokskaidu granulu mašīnu, gredzenu mirst kokskaidu granulu mašīnu un vertikālo gredzenu mirst kokskaidu granulu mašīnu. (mūsu koksnes pelletizer ir gredzens mirst granulu mašīnu, kas ir augstas ietilpības un stabilu sniegumu).


Izmeklēšana