Krātuves eļļas sēklu Šilo, tvertnes ražotājs - FDSP

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves co., Ltd-jūsu naftas rūpniecības Storage System! Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir saistīts ar Jiangsu Liangyou Agro mašīnas co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredze vispusīgu attīstību un...

Produkta detaļas

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves co., Ltd-jūsu eļļas industryStorage sistēmu!Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir saistīts ar Jiangsu Liangyou Zhengda co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredzi visaptverošu attīstības un izmantošanas lauksaimniecībā jomā. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, izvietojot zhongguancun scienceandamp; tehnoloģiju industriālais parks, Liyang pilsēta, JiangSu province, ĶTR.

FDSP pārdod barības mašīnas un minerālmēslu mašīnas visā Ķīnā un eksportē uz Korejas, Dienvidāfrika, Krievija, Taizeme, Taivāna, Filipīnas, Malaizija, Austrālija, Ēģipte, Sīrija, Nigērija, Etiopija, Indija, Bangladeša, Pakistānas utt Irāna.Eļļas sēklu uzglabāšanas tvertnesProducted FactoryPriekšrocības ofFDSP uzglabāšanas tvertnes

1. mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzeskābbarības novietnes būvniecība.

2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

3. savukārt atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, tirdzniecības, pakalpojumu FDSPprovides.

4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu ekspluatāciju


Dažādās tvertnēs


FDSP cinkota Šilo iezīmes:

1. augstas precizitātes: mūsu graudu uzglabāšanas tvertnes ir starptautiskās uzlabotas iekārtas un tehnoloģijas garantijas.

2. augstu automatizāciju: mūsu graudu uzglabāšanas tvertnes var sasniegt augstu automatizācijas un mehanizācijas, augsta produktivitāte, racionāls.

3. plaša novietne: mūsu graudu uzglabāšanas tvertnes ir plaša novietne. Jaudu viena silo līdz 15000 tonnas,

pilnu funkciju, izpildīt dažādas klientu prasības.

4. viegli uzturēšana: mūsu graudu uzglabāšanas tvertnes, standarta, savstarpēji aizvietojami un universālo cinkota tērauda plāksnes un piederumi ir ērta apkopes, viegli modernizāciju jaudu vai Šilo pārvietoties.

5. mazāk investīciju: 20-30 % mazāk nekā tērauda josla betona tvertnēs, ievērojami ietaupot investīciju izmaksas.


Galvenais partsofstorage Šilo

Pilnīgu plūsmas diagrammanaftas uzglabāšanas tvertnes:

IZEJVIELU INTAKING - TĪRĪŠANAS SISTĒMA - ŽĀVĒŠANAS SISTĒMA - UZGLABĀŠANAS SISTĒMU - ELEKTRISKĀ COTROL SISTĒMA

Par FDSP

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir saistīts ar Jiangsu Liangyou Zhengda co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredzi visaptverošu attīstības un izmantošanas lauksaimniecībā jomā. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, izvietojot zhongguancun scienceandamp; tehnoloģiju industriālais parks, Liyang pilsēta, JiangSu province, ĶTR.

FDSP pārdod barības mašīnas un minerālmēslu mašīnas visā Ķīnā un eksportē uz Korejas, Dienvidāfrika, Krievija, Taizeme, Taivāna, Filipīnas, Malaizija, Austrālija, Ēģipte, Sīrija, Nigērija, Etiopija, Indija, Bangladeša, Pakistānas utt Irāna.


Hot Tags: Krātuves eļļas sēklu Šilo, Silo ražotājs Šilo skābbarības novietnes izmaksas graudu uzglabāšanas tvertnes
Izmeklēšana