Tērauda tvertnes graudu uzglabāšanai

Skābbarības novietnes, graudu uzglabāšanai plombēšanas labu sniegumu, plaša lietojuma galvenās iezīmes. Ar spirāli roņu struktūru, vīles ir ļoti saspringts un skābbarības novietne ir plombēšanas labu sniegumu. Īsa būvniecības periodu. Tērauda tvertnes ir veidots uz vietas. Bunkurā jumta ierīko uz zemes. Ātrumu...

Produkta detaļas

Galvenās iezīmes graudu uzglabāšanas tvertnes

  1. Labu sablīvēšanās veiktspēju plaša lietojuma.

  2. Ar spirāli roņu struktūru, vīles ir ļoti saspringts un skābbarības novietne ir plombēšanas labu sniegumu. Īsa būvniecības periodu. Tērauda tvertnes ir veidots uz vietas. Bunkurā jumta ierīko uz zemes. Līkums līnijas ātrums var būt 5m/min un tā does ' t nepieciešama sastatnēm.

  3. Nelielā platībā valdījuma, augstuma un diametra ēda plašu izvēles. Attālums starp diviem tvertnēs var samazināt līdz 500mm uzņemties lielāko daļu pieejamo vietu un samazināt apgabalu pārapdzīvotību.


Pieteikumus par graudu uzglabāšanas tvertnes

  1. Tērauda projekts graudu glabāšanas un apgrozījuma Šilo (barības, eļļa, alkohols, cietes, rīsu utt.)

  2. Tērauda daļai ķīmisko un rūgt materiālu glabāšanu un apgrozījuma Šilo.

  3. Tērauda tvertnes lielu graudu noliktavu glabāšanai. Var saglabāt siltu, VEN ventilēta un aizcirtās.

  4. Tērauda ostas loģistika uzglabāšanai un apgrozījuma Šilo.PalīgiekārtasGraudu, nogādājot aprīkojums

Bakits Lifts

Bakits lifts ir mazu dimensiju, jauka outlook, lielas jaudas pievades, laba hermētiskumu un stabila darba spējas. Tā ir piemērota nepārtraukti pārvadāt graudu, kukurūza, pupiņas un citi graudains sīkumi, kas ir bez miglas kodīgās īpašības un zem 60℃. Pievades sistēmu ir saprātīgs un uzticamu struktūra. Spainis riteņiem pieņemt iekapsulēšanas tehnoloģijas, liela berzes koeficientu. Spaiņiem pieņemt augstas izturības plastmasa; ir ilgu darba mūžu un pilnas slodzes koeficients. Bakits jostas pieņemt augstas stiprības poliestera lentes; ir augstu stiepes spēks, zems paplašināšanu, ilgi darba dzīvē. Anti-reverse-rotācijas ierīce instalēta lifts. Kad lifts pēkšņi apstājās, sīkumi paradis orģijas piliens uz leju, lai apakšā lifts. Drošības jostas nav būs apgāzties sakarā ar anti-reverse-roration funkciju; to var nodrošināt drošības uzturētāji.

Skrāpis konveijera

TGSS sērijas skrāpis konveijeru tiek plaši izmantota nodotu graudus un pulverveida sabāzt graudaugu un eļļas, barības un ķīmijā un tā tālāk. Tās ir šādas priekšrocības kā stingra struktūra, lielas jaudas pievades, spēcīgu iekraušanas spējas un labas necaurlaidību, zems enerģijas patēriņš, viegli uzturēt. Konveijeri var nodot horizontāli vai aslant zem 15°. Konveijeri var realizēt arī iekraušanas un izkraušanas stuff pie dažādām daļām saskaņā ar sadales kārtību.
Izmeklēšana