Nerūsējošā tērauda Roller kokskaidu granulu Mill

1. visas veltņa čaulas ražo, izmantojot augstas carbom tērauds. 2. visi rullīšu-čaulas ir virsmas nocietinātā līdz 58 62HRC 3. sacietēšana dziļums ir 6-7mm C50 tērauda. 4. termiskās apstrādes raksturojas ar vienādu pastiprināšana un pastiprināšana dziļumu, lai nodrošinātu maksimāli durabilty. 5. visi mūsu produkti ir...

Produkta detaļas

1. visirullīšu čaulastiek ražoti, izmantojot augstas carbom tērauds.

2. visi rullīšu-čaulas ir izturīgas virsmas līdz 58 62HRC

3. sacietēšana dziļums ir 6-7mm, C50 tērauda.

4. termiskās apstrādes raksturojas ar vienādu pastiprināšana un pastiprināšana dziļumu, lai nodrošinātu maksimāli durabilty.

5. visi mūsu produkti ir pabeigts ar kvalificētu personālu.

6.Roller-čaumalas virsmas aizsardzības pastiprināšana tiek pārbaudītas pirms delievery nodrošināt augstākās kvalitātes.I.D. = iekšējais diametrs Roller Shell: iekšējais diametrs ir visizplatītākais identificēto dimensijagranulu rullis čaulasun vienmēr ir norādīts laikā mirst atlasi.

OD = Roller čaulas kopējais diametrs: granulu un rullis korpusa diametrs

W = Roller čaulas platumsFDSP gredzenu nomirst un rullīšu čaulastiek labi pārdoti visā pasaulē, mēs varam arī veikt visu veidu skrošu dzirnavas rullīšu korpusiem saskaņā ar customersand #39; zīmējums. Mēs esam katru daļu, jums ir nepieciešams, lai saglabātu jūsu iekārtas darbojas nevainojami.

Izmeklēšana