Nerūsējošā tērauda premikss barības maisītāju iekārta

Veicināt jaunās paaudzes FDSP efektīvu maisītājs sajauc vienmērīgi 30 sekundēm var būt 3 %, & lielu palielināt maisītāja sajauc vienmērīgi vērtība tiek lietots 1 šahtas durvis un savienotāju vilcējstieņu mehānismu uzlabošana, pārliecinieties, vai atvērt durvis, kad durvju atvēršanas leņķis lielāks par 90 grādiem (barība nav...

Produkta detaļas

Veicināt jaunās paaudzes FDSP efektīvu maisītājs sajauc vienmērīgi 30 sekundēm var būt 3 %, andamp; Lielu palielināt maisītāja vienmērīgi sajauc vērtību izmantošana

1. šahtas durvis un savienotāju vilcējstieņu mehānisms ir uzlabota, pārliecinieties, vai atvērt durvis, kad durvju atvēršanas leņķis lielāks par 90 grādiem (barību neattiecas uz durvīm), kad durvis ir aizvērtas, lai bloķētu;

2 izplūdes durvis struktūru uzlabošanu, palielinot plombēšanas iesaistīšanās virsmas, labāk blīvējuma bez noplūdes;

3 unikāls dizains atgriešanās gaisa sistēmas, lai nodrošinātu pilna spektra barošanās procesa vienmērīgu gaisa plūsmu;

4 ar augstu sajaukšanas viendabīgumu, nav miruši stūri, īss maisīšanas laiku; katrai partijai tiek jauktas vienmērīgi 30 120 sekundēs;

5. izlādes par uzticamu sablīvēšanās, noplūdes, kravnesība lielu maināmā diapazona; aprīkots ar naftas cauruļvadu pievienošanas, var pievienot dažādas šķidruma; Kompakts, ar labu formu, mašīnu struktūru nosedz vietas mazāk nekā citi maisīšanas iekārtas.
Pēc materiālu apstrādes
Rādīt detaļas ofsingle vārpstu bradāt maisītājs

FDSP pakalpojumi

1 garantijas laiks: vienu gadu no dienas, kurā produkts ir kvalificēts, nodošana ekspluatācijā. Visus zaudējumus, izņemot nepareizi ekspluatācijas garantijas perioda laikā tiek labots brīvi. Bet ceļa un viesnīcas izdevumus vajadzētu rēķināties ar pircēju.

2 Commissioning pakalpojumi: productand #39; s uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā pēc pieprasījuma puses, neatstās mūsu inženieri tur līdz iegūt jūsu piekrišanu.

3 apmācības pakalpojumus: mūsu inženieri apmācīs jūsu darbiniekiem strādāt laikā, uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā, un viņi paliks tur, līdz brīdim, kad jūsu darbinieki var strādāt pareizi un parasti.

4 tehniskās apkopes pakalpojumi: jebkurš darbības traucējums noticis vienreiz jums uzziņu mums, mēs Jums atbildēsim 48 stundas, izņemot īpašu iemeslu dēļ.

5 mūžizglītības pakalpojumi: mēs sniedzam mūža pakalpojumus visiem produktiem mēs izpārdotas, un piegādāt rezerves daļas ar atlaidi cenu.


Modelis

Apjoms

(m ³)

Jaudu/pakešu

(kg)

MixingTime

(s)

Viendabīgums

(CV≤ %)

Jauda

(kw)

SDHJ0.2

0.2

100

1-3minutes

7

4

SDHJ0.5

0.5

250

7

7.5

SDHJ1

1

500

7

15

SDHJ2

2

1000

7

22


Izmeklēšana