Nerūsējošā tērauda zivju barības koncentrātu mašīna

FDSP gredzenu mirst zivju barības koncentrātu dzirnavas ir ideāls pelletizing mašīna, augstas kvalitātes zivju barības granulas. Tas ir izstrādāts, balstoties uz starptautisko MPT tehnoloģija, un tagad ir visbiežāk tipa granulu mašīnu barības nozarē. Nerūsējošā tērauda zivju barības koncentrātu iekārtas darbības princips darba...

Produkta detaļas

FDSP gredzenu mirst zivju barības koncentrātu dzirnavasir ideālagranulēšanas iekārta, augstas kvalitātes zivju barības granulas. Tas ir izstrādāts, balstoties uz starptautisko MPT tehnoloģija, un tagad ir visbiežāk tipa granulu mašīnu barības nozarē.


Nerūsējošā tērauda zivju barības ekstrakta koncentrāta machineworking princips

Darba process ir šāds: barības powdermaterial ar ūdens saturu ne vairāk nekā 13 % stājas skrūve padeves piltuve, izmantojot rotācijas ātruma skrūvju padevi ass iegūt piemērotu materiālu, plūsmu caur drošības magnēti noņemt magnētisko piemaisījumu mingling ar piegādēm, pēc tam ievadiet balzāms ar kondicionētāju ass tomix ar tvaiku vai kondicionēšanas sakratot , ja ir jāpievieno melases vai eļļa, arī, lai pievienotu to no balzāms barelu savieno kopā ar tvaika un kondicionēšana kopā, (pievienojot eļļu reti pārsniedz 3 %, citādi grūti veikt formu), pēc barības pulvera materiālu temperatūras kondicionēšanas varētu sasniegt 75-90 ℃, mitrums ir līdz 15 %. Tad caur izpletnis, ievadiet nospiežot istabas, lai beidzot pelletize.
Ar tiem saistītās iekārtas FDSP barības koncentrātu mašīnaDetalizētus attēlus

Mašīnu daļas

vārds:Gredzena mirst

Materiāli: nerūsējošais tērauds

Vienkāršu struktūru lineāra tips, viegli uzstādīšanu un maintation.

Ar ko pieņem papildu pasaules slavenu zīmolu komponenti pneimatisko daļām, elektriskās daļas un operāciju daļas.

Galvenās daļas

Nosaukums: gultņu
Zīmols: SKF
Oriģināls: Šveice
Šveicē SKF augstas kvalitātes gultņu, nodrošinātu augstu darba efektivitāti, stabila un zema trokšņa disku


Mašīnu daļas

Nosaukums: kondicionētājs (Modulator)
Zīmols: Hengmu
Oriģināls: Ķīna
Stalinless tērauda balzāms, un mums var pielāgot vienu, dubultu vai trīsslāņu kondicionieri klientiem.

Galvenās daļas

Nosaukums: Mehāniskā
Zīmols: SIEMENS
Oriģināls: Vācija
UseGermany Siemens mehānisko

Augstu efektivitāti, lai samazinātu enerģijas patēriņu
Maksimāla aizsardzībaFDSP zivju barības koncentrātu dzirnavu izgatavošanas pakalpojumu

1. izdarām precīza rūpnīcas maketēšana, saskaņā ar klienta rūpnīcas lielums; klientu vajadzības, mēs paspējām dizaina darbnīca.

2. Saņemot stingru kārtību un pirmā iemaksa, sākam piemērot vīzu uz jūsu valsti nekavējoties; mašīnas ierodas jūsu rūpnīcas, mūsu inženieriem ir gatavi sākt pakalpojuma nodošanas ekspluatācijā.

3. 1-2 no mūsu inženieri dosies uz savu fabriku, uzstādīt un pielāgot pārstrādes līnija realizēt normālu ražošanu pēc iespējas īsākā laikā.

4. mūsu inženieri ir pienākums iemācīt darbiniekiem darboties, tīru, uzturēt un labot visas mašīnas, kamēr darba ņēmēji varētu darboties arī pārstrādes līnija.

5. mūsu inženieri var sniegt pamatformula ražošanai un palīdzēt klientam iespēju ražot labas kvalitātes pārtikas atbilstošs klientu detalizēta formula.


Modelis

Capacity(t/h)

Power(kW)

Svars (kg)

Size(mm×mm×mm)

SZLH350b2

2-7

55

2640

3060×890×2825

SZLH420b2

3-12

90/110

5060

3350×1200×3318

SZLH508b2

4-20

110/132/160

4900

3450×1470×3653


Izmeklēšana