Nerūsējošā tērauda lopu barības maisīšanas iekārta

Līdzekļus divu vārpstu lopu barības maisītājs 1. īss maisīšanas ciklu, augsta maisīšanas homogeneity(CV≤5%); 2. pilna garuma izlādes durvis un ātru izpildi, zemu pieļaujamo;

Produkta detaļas

Oglekļa tērauda nerūsējošā steelDouble vārpstu lopu barības maisītājsFeaturesofDouble vārpstu lopu barības maisītājs

1.Shortmixingcycle,highmixinghomogeneity(CV≤5%);

2.Fulllengthdischargingdoorandquickdischarging, lowresidue;

3.Nodeviationforlongtimemixing, manykindsofliquidadditionareavailable;

4. Chaindriving rigiddesignensuresoperationwithouttroubleforlongtime;

5.Compactstructure,beautifulshape,lownoise, nodustandenvironmentalprotection;

6.Itisusedforindustriessuchaspremixfeedmill,compoundfeedmill,Chemicals, utt.


DetailsofDouble shaftcattle barības maisītājs
Kā profesionāls ražotājs barības automāti, FDSP ir vairāk nekā 20 yearsand #39; pieredzi, projektēšana un ražošanas gatavas barības koncentrātu līnijas iekšzemes un ārvalstu klientiem.

Mūsu produkti ir eksportēti uz vairāk nekā 30 valstīm visā pasaulē, ieskaitot Dienvidāfrikas Republika, Irānas, AAE, Korejas, Taizemes, Pakistānas u.c., un mēs ceram uz sadarbību ar jums nākotnē!

Mūsu produkti ir nokārtojuši CE sertifikācijas ilgi pirms, un mūsu kompānija ir ar ISO9001 sertifikātu. Turklāt mums ir profesionāli tehniskā grupa ar divām struktūrvienībām izstrādāt vienu mašīnu un pilnīga granulu līniju risinājumu pielāgošanu. Lielākā daļa no mūsu inženieri arewith virs 20 yearsand #39; pieredzi šajā jomā un arī ārvalstu projektos ir liela pieredze.

Ar mūsu izcilu tehniskā grupa mums ir nopelnījis daudz sertifikācija mūsu mašīnām, kā arī daudz patentēts dizainparaugs.


Izmeklēšana