Nerūsējoša tērauda slūžām

Produktu ieviešanu: mūsu uzņēmums slūžām ir 10 vienības, proti, atšķirību izlīdzināšana – pierādījums, Stiks pierādījums, spiediens-izturīgs, temperatūras izturīgi, devu, vakuums, mazgāšana, un apakšizvēlnes vienumi var būt simtiem dažādu materiālu, piemēram, tērauda, oglekļa tērauda un nerūsējošā tērauda liešanas iespējas. Mēs...

Produkta detaļas

Produktu ieviešanu:

Mūsu kompānija slūžām ir 10 vienības, proti, mazināt – pierādījums, Stiks necaurlaidīgs, spiediens-izturīgs, temperatūras izturīgi, devām, vakuums, mazgāšana un apakšposteņus var būt simtiem dažādu materiālu, piemēram, tērauda, oglekļa tērauda un nerūsējošā tērauda liešanas iespējas. Mēs varam profesionāli speciālu projektēšanas un izgatavošanas precīzu visu veidu nestandarta specifikācija ar sīki izstrādātām tehniskajām prasībām produktiem ar dažādām tērauda materiāli atbilstoši dažādiem rūpniecības, izejvielas, un darba stāvoklī un procesu.

Līdzekļu piemērošanu:

Galvenokārt izmanto barot un radītās cieto koncentrāta, pulveris, ultra šķidrai pulveris, izmantojot gaisa plūsmu pārvades, virsma sistēmu un citu procesu, kas nepieciešams, tikmēr tas var realizēt vēja bloķēta, gaisa bloķēta funkcijām, lai nodrošinātu stabilu pozitīvo un negatīvo spiedienu airpiping stāvoklī, to plaši izmanto ķīmijas, labību un eļļu, pārtika, barība, jauda, metalurģija, kalnrūpniecības, aptieka, celtniecības materiālu, tabakas , koksnes, lietuvju rūpniecība, tekstila, žāvēšana un virsma nozarēm.

Parastā rakstā:

Tas darbojas uz izejvielas ar normālu temperatūru un zem 80degrees c un var nepārtraukti plūsmas izejvielas vērā vairošanai cauruļu vienmērīgi, bet to var arī izmantot kā ūdensbaseinā.

Mazinot pierādījumu veids:

Ieplūdes pieņēma mazinot pierādījumu noformējumu, droši var sākt iekraušanas. Vajadzības gadījumā nobīdes tipa iestāde var pieņemt tāpēc, ka tas var pastiprināt mazinot pierādījumu funkcija vairāk ticami. V bradāt un tās raksturīgā rotors var apmierināt dažādas izejvielas, turklāt vairākas plaisas pierādījums dizains var pieņemt, lai nodrošinātu stabilu darbību.

Spiediens-izturīgs tips:

Tā pieņem izolētas empiecement tipa rotoru un var plaši izmanto gaisa plūsmas pārvades sistēmai saskaņā ar pozitīvo un negatīvo spiedienu gaisa kondicionētājs, tā var nodrošināt gaisa spiediens saglabājās pievades caurules, tā, lai to pārraidītu un droši savāc izejvielas, tas ir ne tikai spiedienu, bet arī integrēt parasto tipa slūžām funkcija.

Ārā uzstādīt temperatūras izturīgi tips:

Materiālu un temperatūras paaugstināt līdz pārraides laikā temperatūra ir paplašināšanas ietekme uz mašīnu, kā arī kaitējumu gultņu un naftas zīmogu sistēmu, šajā gadījumā, mūsu kompānija dizaina ārā mērķim temperatūras-izturīgs slūžām, tā var pārraidīt materiālu temperatūrā līdz 300 grādiem pēc Celsija. To sadalīt starp braukšanas un kameras daļas kur pieskarties materiāls, tāpēc ka gultņu un naftas zīmogu sistēmu nav nekāda sakara ar augstu temperatūru. Šis produkts ir ne tikai augsta temperatūras izturīgi, bet ir arī citas priek rocības dēļ atdalīšana, ievērojot andamp; naftas zīmogs ar materiālu, tā var efektīvi izvairīties no hygroscopicity un metāla pulvera iekļūst eļļas zīmogu ierīce turpmāku kaitējumu datoram.

Higiēnu mazgāšanās tips:

Ātrā mazgāšana tipa slūžām var atvērt tās gala vāciņu, izraut airēt, elastīgu demontāžu, viegli tīrīšanai, ķīmijas, farmācijas, pārtikas u.c. nozarēm, kas prasa augstu higiēnas standartu barošanu un izlādes materiāls, galvenokārt izmanto, kā arī materiāla apstākli mainīts biežāk veidos.

Dozējuma veids:

To saprot, ka motora bezsoļu vai frekvenču ātruma vadība caur slūžām apjoms sasniegt paredzamo devu plūsmas korekcijas.


Izmeklēšana