Kvadrātveida Plansifter

Kvadrātveida Plansifter kvadrātveida plansifter veic savus uzdevumus, augsti efektīvu modes: sifting un šķirošanas rupji malti, putraimu līdzīgie un miltaina materiālu kā šķirošanas granulu produktu vai birstošs granulates. Tās lauku pieteikuma svārstās no cietā un kopējā...

Produkta detaļas

Kvadrātveida Plansifter

Kvadrātveida plansifter veic savus uzdevumus, augsti efektīvu modes: sifting un šķirošanas rupji malti, putraimu līdzīgie un miltaina materiālu kā šķirošanas granulu produktu vai birstošs granulates. Tā izmantošanas jomu svārstās no kopējā un cieto kviešu dzirnavām līdz cietie kvieši, rudzi, kukurūza (kukurūza), auzu un griķu dzirnavas vai pat miežu un sojas dzirnavas.

Viedām dizains nodrošina izcilas sanitārija un produktu drošības.

● kvadrātveida plansifter garantē produkta drošību: patentētā, automātisko reclamping sistēmu piemēro konstantu spēku siets steks, tādējādi novēršot produkta piesārņojuma.

●All interjera sienām un durvīm iezīme augstas kvalitātes izolācija; tas noved pie masveida samazināšanās kondensāciju.

●All daļas, kas nonāk saskarē ar produktu ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda vai augstas kvalitātes poliuretāna (PUR) – absolūtā sanitārija ir garantēta.

● poliuretāna Novapur siets kadri ar nerūsējošā tērauda sieta rāmja ievieto arī piedāvā pārāka sanitārijas: koka, skrūves, uzgriežņi un skavas tādējādi ir lieta par pagātni. Gluds profili minimizēt apgabalus, kur var uzkrāties produkts.

Sijāšanas lieljaudas ar NOVA siets paaudzi.

● NOVA paaudzes sieti izceļas ar lielāku platību sijājot un optimālu telpu izmantošanu. Kas padara kvadrātveida plansifter spēj izturēt augstāko standartveidlapas un norādot vismaz telpu.

●High ar dinamisku paātrinājuma palielina siets kustībā, tādējādi uzlabojot sifting efektu intensitāti.

Maksimālu elastību, pateicoties modulārā koncepcija.

●Need nosaka izmērs: pateicoties tās modulārā koncepcija, kvadrātveida plansifter var būt nodarbināti divi-, četru, seši-, astoņu vai desmit salona sifter. Tādējādi tas ir ideāli aprīkots pielāgoties konkrētā situācijā.

● elastību, kas izriet no unitand #39; s modulārā koncepcija ļauj pieejamās vietas jāizmanto optimāli.


Izmeklēšana