Spiral tērauda ostas tvertnē

Spirālveida tērauda ostas tvertnē līdzekļi: 1. augstas stiprības: graudu uzglabāšanas tvertnes sienas vertikālo stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi gaismu. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega. 2. labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi tērauda piecu slāņu spirāli...

Produkta detaļas

Spirālveida tērauda ostas tvertnē iezīmes:

1. augstas stiprības: graudu uzglabāšanas silowall pastiprina vertikālo stiffener un tas nosprostojies ar skrūvi gaismu. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

2. labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsu graudu uzglabāšanas silocan izmantot celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu glabāšanai.

3. nelielu teritoriju aizņemšanas: mazākais attālums starp graudu uzglabāšanas siloamounts 600 mm.

4. īss būvniecības ciklu: augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, nepieciešams silo only5 6 dienas 1000 tonnas graudu glabāšanai.

5. ilgu darba mūžu: 25-30 gados sasniegt labāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma graudu uzglabāšanas silobody.

6. jauks izskats: jumta ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.


Ziņas ofFDSPspiral tērauda ostas tvertnē

Mēs uzskatām, ka: andquot; Informācija ir būtiska, lai successandquot; lai katru detaļas tiek ņemts nopietni laikā mūsu ražošanas procesus, nodrošinot augstas kvalitātes produktus mūsu klientiem isour principu, visu laiku.
Processflow shēmu, ofsteelsilo


Projekta gadījumā
Izmeklēšana