Sojas pupu graudu bunkuriem, pārdošanai

Nopirkt ilgi terminu kviešu uzglabāšanas tvertnes piegādātājs ar labu cenu, augstas stiprības izmanto sojas pupu silosos pārdod 1 tērauda silo projekts izmanto kā uzglabāšanas kukurūzu, kukurūzas u.c., lai pārsūtītu izejvielas barības augu. 2 plakandibena uzglabāšanas tvertnēs ar diametrs svārstās no 5,5 m līdz 27,5 m un glabāšanu viena bunkura ietilpība var būt līdz 10 000 tonnām. 3 piegādes visu...

Produkta detaļas

Augstas stiprības izmanto sojas pupu silosos pārdošanai

1 Sojas pupu tērauda tvertnes projektuizmanto kā uzglabāšanas kukurūza, kukurūzas u.c., lai pārsūtītu izejvielas barības augu.

2 plakandibena uzglabāšanas tvertnēs ar diametrs svārstās no 5,5 m līdz 27,5 m un glabāšanu viena bunkura ietilpība var būt līdz 10 000 tonnām.

3 piegādes visa konveijera, Lifts, fēns, putekļu tīrīšanas system.etc.

4. jūs varētu mums pastāstīt jums var būt nepieciešams aprīkojums un mēs varam piedāvāt labāko piedāvājumu ar augstas kvalitātes produktus.


Ieviešanas funkcijas izmantosojas pupusilosi pārdošanai

  1. Silo struktūra:FDSP Šiloloksnes sienu ir gofrētas, kas ir izgatavots no augstas kvalitātes, cinkošanas valde; lapas ir bolted kopā ar kopējo vai augstu nostiprināt skrūves. Bunkura sienu biezums ir izstrādāta saskaņā ar stiprinātu teoriju, kas padara visu sienu var atļauties pat pietūkums spriedzi. Tura iekārtas var padarīt ērtāku uzturēšana un izkraušanas, kā bunkurā durvis, iekšējās un ārējās kāpnes un aizsargājot neto.

  2. Radiālās staru Šilo jumta atbalsta sistēmu: jumtu izgatavo no cinkošana valde, kas ir 0,8 mm biezs un bultskrūves ir ar cinkošana mirst. Pastāv īpašas iekārtas Šilo jumta kā dabiskās ventilācijas atverēm, lūkas, jumta kāpnes un drošu būri un tā tālāk.

  3. Galveno daļu tvertnes nodalījumā un jumtu izgatavo no cinkošana valdes vai rezerves daļas, kas var padarīt Šilo kļūt vēl vairāk stabilu un ilgstošu ar ilgāks kalpošanas laiks, kas ir labs, lai saprastu automātiskā darba.
Priekšrocības:

  1. Zemākas izmaksas. Un tās mūžs var līdz pat 30 gadiem.

  2. Viegli un ātri uzstādīt ar īsu būvniecības periodu, asambleja Šilo, ietaupot laika izmaksas.

  3. Standartizācija. Savākšanas bunkurā ir aprīkots ar attiecīgajiem piederumus, piem., transportieri, ventilāciju un uzraudzības ierīces utt., lai nodrošinātu atbalsta facilityand #39; s vienmērīgu ekspluatē un uztur vieglāk tās standarddization.Iepakojuma andamp; Piegāde


Izmeklēšana