Mazu salmu kokskaidu granulu Mill pārdošanas

Biomasas granulu mašīnu var padarīt atkritumi, piemēram, zāģu skaidas, salmi, rīsu sēnalu un koka mizas augsta blīvuma granulu degvielas veida, vairākas iepriekšējas apstrādes darbības.

Produkta detaļas

Kas ir biomasas granulu?
Biomasas granulu mašīnu var padarīt atkritumi, piemēram, zāģu skaidas, salmi, rīsu sēnalu un koka mizas augsta blīvuma granulu degvielas veida, vairākas iepriekšējas apstrādes darbības. Tas ir ideāls degvielu aizstāt ogļu, ietaupīt enerģiju un samazināt emisijas, un ir arī lielisks ekonomiskā un sociālā labuma gūšanai. Tā ir ierindota ir augsts efektīvas un tīras atjaunojamās enerģijas.


Biomasas granulu lietojumprogrammu
Biomasas granulu plaši tiek lietotas tādās nozarēs kā rūpniecības uzņēmumu katlumājās, mājas pavards un biomasu elektroenerģijas ražošanā un tā tālāk. Biomasas granulu ir pakāpeniski aizstāj rūpniecības degvielām, piemēram, elektroenerģijas, naftas, gāzes un ogļu un tā tālāk.


Biomasas enerģijas profilu
graudu granulu mašīnu graudu granulu mašīnu graudu granulu mašīnu graudu koncentrāta mašīnu biomasas enerģijas ir tīras jaunu atjaunojamās enerģijas milzīgo ekonomisko labumu. Varat veikt pilnīgu izmantošanu, tas radītu materiālo enerģiju, enerģijas taupīšanu, vides aizsardzību, tajā pašā laikā arī var dot ievērojamu ekonomisku ienākumu, graudu granulu mašīnu graudu granulu mašīnu graudu granulu mašīnu ir jaunas rūpniecības ķēdes.

Galvenās funkcijas:

1. unikāls dizains

2. vairāk nekā 15 gadu pieredzi un vairāk nekā 300 savukārt atslēgas koncentrāta rindas
3. piemērota attiecībā uz liela apjoma izejvielu, piemēram, zāģu skaidas, rīsu sēnalu, salmi, zāle, Ozoliņš, utt.
4. augstas ietilpības un zemu enerģijas patēriņu
5. Siemens motoru un importēto gultņu

6. plaši piemērojama joma: tas var apstrādāt dažādi materiāli, piemēram, biomasas materiāli, piemēram, koksni, zāģu skaidas, cukurniedru, bambusa, rīsu sēnalu, zāle, salmu u.c., un dažas īpašas izejvielas, piemēram, gumijas, māla un arī plastmasas.

7. regulējama jauda: mēs varam pielāgot dažādas jaudas from0.3 tonna stundā 30 tonnu stundā vai pat vairāk.

8.After pārdošanas garantija: vienu gadu garantija un visu kārtu pēc pārdošanas pakalpojumus

9. unikālas garantijas pārdošanas pakalpojumu: aģentūras iekārtu uzstādīšanas un apkopes YONGLIare pakāpeniski izveidoja Dienvidamerikā, padara ērtāku mūsu klientiem un samazināt par pārdošanu pēc nepatikšanām maintainance.


Pievilcīgs priekšrocības:

1. progresīvas tehnoloģijas un stabilu opertation

2. Non-putekļu darbnīca

3. Siemens motoru, ieved SKF/NSK gultņu

4. jāieregulē ar auto, dzesēšanas un eļļas pievienojot sistēmas

5. valstu patentu

6. saprātīgu cenuIzmeklēšana