Viena skrūve kažokādu dzīvnieku barības presēt

SPHS-D Series viena skrūve kažokādu dzīvnieku barības presēt ir īpaši izstrādāta ražo ūdens plūsmu, lolojumdzīvnieku barību un kažokādu dzīvnieku barībai, var radīt dažādas specifikācijas barības koncentrātu, un ir īpaši augsts efektīvu 3-5mm, peldošas barības ražošanā. Līdzekļi, kas ir plaši piemērojams apjoma un...

Produkta detaļas

SPHS-D Series viena skrūve kažokādu dzīvnieku barības presēt ir īpaši izstrādāta ražo ūdens plūsmu, lolojumdzīvnieku barību un kažokādu dzīvnieku barībai, var radīt dažādas specifikācijas barības koncentrātu, un ir īpaši augsts efektīvu 3-5mm, peldošas barības ražošanā.


Funkcijas

Tas ir plaši piemērojams apjoma un pielāgoties dažādiem ražošanas procesu. Skrūve ir uzmavu tipu un var aprīkot ar nomaināms vienu galvu vai divu vadītāju. Varat pielāgot skrūve piederumi saskaņā ar dažādas receptes prasības tā, lai tās būtu pielāgojami dažādu veidu ekstrudētā barības ražošanas.


Iezīmes:

Pieteikums joma ir plaša, piemērots dažāda veida ražošanas amatniecību. Skrūve ir uzmavu tipu, viena galva vai dubultā galvu var vietām; Ekstrūzijas skrūve sadalījumu var pielāgot saskaņā ar citu recepti vajadzībām kas ir piemērots dažāda veida barības pārtikas kūpinot un apstrādes.DDC balzāms var sasniegt 10 tvaika piekļuves punkti un 6 šķidruma piekļuves punktus, kas nodrošina atbilstošu pirmapstrādes materiāla.

Spēcīgs pārnesumkārba, kas aprīkoti ar cirkulējošo dzesēšanas sistēma var ciest lielāku griezes momentu un nostādnes.

Tur ir ārpus presēt mucu, kurā tvaika vai aukstu ūdeni var injicēt siltuma vai citu extruding sadaļu atdzist efektīvi jaka.

Skrūve ir izgatavota no īpaša nodilumu izturīga pret materiālu, un tās lielā L/D attiecība nodrošina nepārtrauktu un stabilu ražošanu dažāda izmēra krītošo vai peldošas barības.

Aprīkots ar quick-changeable mirst griešanas ierīce, tas kontrolē frekvences un var pielāgot garums koncentrāta, viegli un ātri.

Precīzs barošanas un anti-liekties. Īpaši frekvenču vadības padevi nodrošina materiālu ievadīšanu balzāms, raiti un tīri. Savienojums starp padeves un kondicionieri būtu regulējamas saskaņā ar pārstrādes līniju izvietojums un veikt apstrādi mierīgāk.


Modelis

MainPower

(KW)

Feederpower

(KW)

Conditionerpower

(KW)

Cutterpower

(KW)

Jauda

(T/h)

SPHS - 145D

75/90/110

1.5

11

5.5

1.0~3.0

SPHS - 175D

132/160/200

1.5

15/18.5

5.5

3.0~7.0

SPHS - 215D

250/315

2.2

18.5/22

7.5

6.0~12.0

Izmeklēšana