Vienkārša struktūra pārtikas rūpniecības Šilo

FDSP tērauda tvertnes ir dubultā puses cinkota tērauda. FDSP tvertnēs ir izstrādāti ilgu kalpošanas laiku vairāk nekā 20 gadus. Pateicoties tās gāzes necaurlaidības un antirust advantigaes, mēs varam piemērot par graudu glabāšanu, jo īpaši kukurūzas, kviešu, nelobīti, rīsi utt. Mēs varam nodrošināt iekraušanas un izkraušanas sistēmu, piemēram,...

Produkta detaļas

FDSP tērauda tvertnes ir dubultā puses cinkota tērauda. FDSP tvertnēs ir izstrādāti ilgu kalpošanas laiku vairāk nekā 20 gadus. Pateicoties tās gāzes necaurlaidības un antirust advantigaes, mēs varam piemērot par graudu glabāšanu, jo īpaši kukurūzas, kviešu, nelobīti, rīsi utt. Mēs varam nodrošināt iekraušanas un izkraušanas sistēmu, piemēram, transportieri, spainis Lifts, slaidu un izkraušanas sistēmu utt.


Tvertnes augšpusē

Purlin iekraušanas tvertnes augšdaļā, ar dabiskās ventilācijas caurumiem, kas kuru pārsega plāksne ir izgatavota no karsti cinkota tērauda plāksnes, izmantojot tās unikālā struktūra nodrošina izolācijas Šilo no lietus.


Bunkura sienu

Kā izmantot augstas kvalitātes cinkota tērauda plāksne, krustojumam Valdes nostāju savienoti ar augstu stiprības skrūvēm, plombas ir aizzīmogotas ar gaisa blīvējuma lentu nodrošināt bunkurā un aizzīmogotā lietus stiprumu.Ribas

Lai palielinātu stabilitāti skābbarības novietnes, gareniskā ribas tiek nodrošināti ribas Z tērauda dalībnieku, ribu un bunkura sienu savienojumi ir veidojis augstas stiprības skrūvēm.
Bunkurā projektiem citās valstīs

Mūsu pakalpojumi:


Profesionālās inženieru projektēšanas

Sabiedrība var sniegt klientiem dažādas konstrukcijas modeļiem.


Kvalitāti un efektīvu ražošanu

bunkurā projektiem, tostarp procesu konstrukcijas iekārtas, tērauda tvertnes un jauninājums, transportēšana, tīrīšana, žāvēšanas, šķidruma, temperatūras, mērot pa konstrukciju un izgatavošanu, fumigācija, ventilāciju, automātiskās vadības sistēmas un citas specializētas iekārtas.


Drošu un efektīvu transporta pakalpojumi

Mēs nodrošināsim drukns iepakojuma saskaņā ar customerand #39; s faktiskajām prasībām. Mums ir profesionāli ekspeditoriem, LCL, FCL, gaisa, dzelzceļa transporta un citu pakalpojumu sniegšanu.

Efektīvu uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā

Uzņēmumam ir speciāla komanda profesionāļu instalēt visai nozarei būvdarbus, instalāciju katrā projekta komanda ar tehniskajam personālam un inženieriem, uz vietas uzskaites pakalpojums; stingru kvalitātes kontroli, nodrošināt projekta sekmīgu attīstību. Ja uzstāda lietotājs, mūsu sabiedrība nosūtīs komisārs instalēšanas instrukcijas.Izmeklēšana