Tvertnes ar kuģa Loader jūras ostas projektam

Pelnu pulveris Šilo balstās tieši uz vietas, izmantojot īpašu mehānika, kuru mēs saucām par SM 30 & SM40 iekārtas, pateicoties to moderno tehnoloģiju, ļauj mums veidot 2,70 metri baloniem 25,00 metri diametrā un augstums līdz 35,00 metri. ...

Produkta detaļas

Produkta apraksts:
1 pelnu pulveris Šilo balstās tieši uz vietas, izmantojot īpašu mehānika, kuru mēs saucām par SM 30 andamp; SM40 iekārtas, pateicoties to uzlabotas tehnoloģijas ļauj mums veidot 2,70 metri baloniem 25,00 metri diametrā un augstums līdz 35,00 metri.
2 tvertnes ir iekšpusē dzīvoklis gludas sienas, lai novērstu glabāšanas materiāli, kas karājās pie sienas.
3 tvertnes var būvēt ar absolūtu gaisa - ūdensnecaurlaidīgas sistēmas: šī priekšrocība ļauj glabāšanas pulvera materiālu arī šķidro produktu, kā arī ir ļoti noderīgs glabāšanai pašiem labības produktiem.
4 Šilo atšķiras no gofrēta ir piemērota jebkura veida lielapjoma materiālu glabāšanai; Tas nozīmē: pildvielas (piemēram, cementi, ogļu, ģipsis, karbonātus, uc), dūņas, energotaupīšanas, ķīmiskā, plastmasas izstrādājumu un šķidrumus.


Produkta līdzeklim:

Mēs izmantot standarta eksporta paketi. Noramal izmantot tērauda rāmis uz preces iesaiņojuma. Kad kuģu kravas tilpuma vienībai, #39; weand ll uzdot mūsu kuģa aģents sarunāt konteinerā.
1. zemu izmaksu uzstādīšanai īstermiņa instalēt periods.
2. standartizācijas komponents, viegli maintanence.
3. integrētas kontroles datoru, var apkopot datus, izmantojot attālo ierīces.
4. viegli uzturēt. par vienu componet, ir viegli izņemt, labot un mainīt.Tērauda tvertnes izgatavošanas mašīnas:FDSP barības tvertnes priekšrocības

  1. Mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

  2. Kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

  3. FDSP paredz pagrieziena atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, pārdošanas pakalpojumu.

  4. Karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.


Izmeklēšana