Tvertnes izmanto ostu nozarē

Ostas tvertnē (tērauda spirāli Šilo) augstas stiprības īpašības: tērauda tvertnes sienas vertikālo stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi gaismu. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega. Labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes...

Produkta detaļas

Līdzekļi no ostas tvertnē (tērauda spirāli Šilo)

 1. Augstas stiprības: tērauda tvertnes sienas vertikālo stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi gaismu. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

 2. Labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsu tērauda tvertnes var izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu.

 3. Nelielā platībā noslogojums: mazākais attālums starp tērauda tvertnēs sasniedz 600mm.

 4. Īsa būvniecības ciklu: augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, vajag tikai 5-6 dienu 1000 tonnas tērauda silo.

 5. Garu darba mūžu: 25-30 gados sasniegt vislabāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma tērauda Šilo struktūra. 6. jauks izskats: jumta ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.



Līdzekļi no ostas tvertnē(Montāžas tērauda tvertnes)

 1. Augstas precizitātes mūsu labības glabāšanas tērauda tvertnes ir starptautiskās uzlabotas iekārtas un tehnoloģijas garantijas.

 2. Augstu automatizācijas mūsu labības glabāšanas tērauda tvertnes var sasniegt augstu automatizācijas un mehanizācijas, augsta produktivitāte, racionāls.

 3. Plašu uzglabāšanas mūsu labības glabāšanas tērauda tvertnes ir plaša novietne. Jaudu viena silo līdz 15000 tonnas un pilnīgu funkciju, izpildīt dažādas klientu prasības.

 4. Vieglu apkopi mūsu labības glabāšanas tērauda tvertnes, standarta, savstarpēji aizvietojami un universālo cinkota tērauda plāksnes un piederumi ir ērta apkope, jaudu vai Šilo pārvietot viegli modernizāciju.

 5. Mazāk investīciju 20-30 % mazāk izmaksas vairāk nekā tērauda josla betona tvertnēs, ievērojami ietaupot investīcijas.




Tērauda tvertnes izgatavošanas mašīnas:




FDSP barības tvertnes priekšrocības

 1. Mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

 2. Kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

 3. FDSP paredz pagrieziena atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, pārdošanas pakalpojumu.

 4. Karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.











Izmeklēšana