SHSJ sēriju Double Shaft dzīvnieku barības maisītājs

Bradāt barības maisītājs /Double vārpstu dzīvnieku barības maisītājs ir horizontālas Maisīšanas ierīce plaši izmanto sajaukšanas graudus pulverī barības granulu ražošanas līnijas.

Produkta detaļasBradāt dubultā barības maisītājs / Double Shaft dzīvnieku barības maisītājs ievadu:

Granulu ražošanas līnijas barības barības bradāt mikseris /Double vārpstu dzīvnieku barības maisītājs ir sajaukšanas ierīces plaši izmanto sajaucot graudus pulverī ahorizontal. Tās dizains ir balstīts uz aU-tipa tvertnes ar divējāda šahtas un airi, paplašināt tilpnes garumu. Toņu airi rīcības materiāls pārvietojas no apakšas un spēkus materiālu atpakaļ uz leju starp šahtas, kas sniegs acomplete un viendabīgu maisījumu sastāvdaļu. Ideāls maisīšanas mašīna viendabīgi sajaucot dažādu sastāvdaļu ashortest laikā (CVandlt, 5 %) neatkarīgi no tā, blīvums, formas un lieluma. Maisīšanas laiks ir 30-120.


Dubultā bradāt barības maisītāju/Double Shaft dzīvnieku barības maisītājs Features:
1. plaši piemēro barības, pārtikas, ķīmisko vielu un minerālmēslu ražošanas nozarei.
2. īss maisīšanas periods, 30-120 pietiek katru materiāla partiju.
3. augstu viendabīgu, CV ≤5 %, nekādu materiālu segregāciju.
4. pilna grunts veidu izlādes, ātri un mazāk materiālu atlikumu materiāls.
5. aprīkots ar gaisa atpakaļ kanāls, kas nodrošinātu pulveris noplūdes un darba vides aizsardzība.
6. sprauslas uzgalim var pielāgot, ja ir nepieciešams pievienot melase, andamp eļļām, taukiem un citus šķidrumus.
7. zems enerģijas patēriņš. 3/5 enerģijas taupīšanas salīdzinājumā ar citām barības maisītājs.
8. trīs materiālus izlādes veidi: manuāla darbība, motora piedziņu un pneimatisko izlādes metodes.


Barības dzīvnieku barības maisītājs pieteikumu dubultā bradāt blenderis/Double Shaft:
1. dubultā barības maisītāju sasniedz nevienlīdzīgas ietekme uz barības materiālu sajaukšana, piebilstot, pieradumu, pulvera materiālu sajaukšana, utt. Tas spēlē neaizstājamu lomu pilnīgu barības granulu ražošanas procesā.
2. Qiaoxing dubultā bradāt blenderis ir arī plašu piemērošanu citās nozarēs, piemēram, ķīmiskajā rūpniecībā, ieguves rūpniecības, būvniecības nozarē, garšvielu rūpniecība utt.

Unikāla dizaina dubultā bradāt barības maisītājs barības granulēšanas rūpniecībai:

Runājot par izcilu priekšrocības Astar dubultā bradāt maisītājs barības sastāvdaļa, sajaukšana, svarīgākais iemesls ir papildu struktūra dizains. Paddler maisītājs ir Utype ar divām samaisīšanas vārpstas ar vienmērīgi airi. Airi, pagriežot ātrgaitas padara barības pulvera pārvietošana trijos virzienos: radiālā virzienā, apļa virzienā un aksiālā virzienā. Ar visu iespiedies miksēšanas metodi, barības pulveri var ahomogeneous maisījumā avery īsā laikā. Ja vēlaties pievienot šķidrumu pulveri, mēs var aprīkot izsmidzinošiem sprauslu jums. Augsta efektivitāte, viendabīgi sajaucot un šķidruma pievienošanas pārliecinieties dubultā bradāt maisītājs ideāla izvēle barības granulas pulveris sajaukšanu.


Plūsmas divkāršas bradāt blenderis/Double Shaft dzīvnieku barības maisītājs tehniskie dati:


Izmeklēšana