Garneles, krabjus, garneles, zivis, ūdens dzīvnieku barības Pellet Mill

Zivju koncentrāta dzirnavas, pazīstams arī kā zivju koncentrāta presē, ir dzirnavas vai mašīnu preses izmantots, lai izveidotu granulas no pulverveida materiālu veidu.

Produkta detaļas

Zivju koncentrāta dzirnavas, pazīstams arī kā zivju koncentrāta presē, ir dzirnavas vai mašīnu preses izmantots, lai izveidotu granulas no pulverveida materiālu veidu.

Gredzenu mirst skrošu dzirnavas, ir radiāla slot visā die. Pulveris ir novadīt die iekšpusē un cirtņus vienmērīgi sadalīt pulveri. Pēc tam divi veltņi saspiest pulveris cauri atverei mirst. Diviem pļāvējiem tiek izmantoti, lai samazinātu granulas brīvas no die ārpuses. Skrošu dzirnavas izmanto, lai ražotu dzīvnieku barību, koksnes granulas un degvielas granulu izmantošana granulu krāsnis. Gredzenu mirst skrošu dzirnavas laikā granulētas radītu mazāku nodilumu un strādāt vairāk enerģijas efektīvu, kas ir plaši pieņemts, komerciālo un liela mēroga ražošanas rindās.


Dzīvnieku barības Aqua iekārtu specifikācija:
(1) Šīs sērijas ekstrakta koncentrāta dzirnavu piemērota visu veidu dzīvnieku barības izgatavošanai. Kuru jauda 1000 200000 kg barības rūpnīcas.
(2) Mašīnas var saskaņot dažāda izmēra Ring mirst vidusdaļas lieluma, piemēram, φ1.0, φ1.2, φ1.5, φ2.0, φ2.5, φ3.0, φ3.5, φ4.0, φ4.5, φ5.0, φ6.0, φ8.0, vienmēr, lai padarītu garneļu, zivju barības lietošanai φ1.0 - 3.5 gredzenu miršu. vistu barībai φ3.0; Cūku barības φ3.0 - 4.5; Lopu, zirgu φ6.0 - 8,0).
(3) Mašīna importētas pieņemt SKF vai NSK gultņi, mehānisko transportlīdzekļu markas ir Siemens vai Ķīnā slaveno Wannan zīmolu.
Virza pārnesumu vairāk nekā spēcīgu josta un jaudu 10 % augstāka nekā ar jostu.
(4) Iekārta atbilst arī iekārtu drošību, reiz pārslodzes, drošību pin kreka, aizsargāt mašīnu kalpošanas laiku

Izmeklēšana