SFSP Hammer Mill malšanas process

SFSP sērijas augstas efektivitātes āmura mezgls ir vismodernākais Ķīnā, kas šobrīd galvenokārt tiek izmantots smalko materiālu, tostarp kukurūzas, sīpola un pelavas malšanai, kuru raksturo labvēlīga pielāgojamība, augsta efektivitāte, stabilitāte, drošība, vieglā darbība un uzturēšana. Es

Produkta detaļas

Iepazīstieties ar FDSP āmuru malšanas mašīnām:

SFSP sērijas augstas efektivitātes āmura mezgls ir vismodernākais Ķīnā, kas šobrīd galvenokārt tiek izmantots smalko materiālu, tostarp kukurūzas, sīpola un pelavas malšanai, kuru raksturo labvēlīga pielāgojamība, augsta efektivitāte, stabilitāte, drošība, vieglā darbība un uzturēšana. Tas ir ideāls produkts tādām nozarēm kā pārtika, barība un ķīmijas tehnoloģija.

QQ 截图 20160726101327.png


Galvenās iezīmes

1) Tiešā savienojuma vadīšana tiek pieņemta ar lielu ātrumu un augstu efektivitāti.

2) Paplašinātā kamera paplašina ekrāna laukumu, jauda ir augstāka par parasto āmuru dzirnavu.

3) Speciālās frekvences lāpstiņu padevējs var nodrošināt vienmērīgu darba režīmu;

4) Ar trieciena struktūru, zemu enerģijas patēriņu un lielu jaudu, plaši piemērota organisko izejvielu smashing apstrādei.

QQ 截图 20160726113847.pngIepakošana un piegāde

QQ 截图 20160906145148.png

Iepakojums

Atkarībā no klientu prasībām, piemēram, koka korpusa vai dzelzs paliktņa uc

Piegāde

Kad konteiners ieradīsies mūsu rūpnīcā, mūsu kuģu operators un piegādes iekārtas būs gatavas savlaicīgi, lai nodrošinātu preču piegādi, pamatojoties uz pārdošanas pasūtījumu prasībām.Mūsu serviss

1. Garantijas laiks: viens gads, no dienas, kad produkts ir kvalificēts pasūtot. Garantijas periodā visi bojājumi, izņemot nepareizu darbību, tiek laboti brīvi. Bet ceļa un viesnīcas izdevumi jāuzrēķina pircējam.
2.Komisijas pakalpojumi: produkta uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā pieprasījuma pusē, mūsu inženieri neatstās tur, līdz vienošanās tiks panākta.
3. Apmācību pakalpojumi: mūsu inženieri apmācīs jūsu personālu, lai to ekspluatētu uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijas laikā, un viņi neatstās tur, līdz jūsu darbinieki var pareizi un pareizi rīkoties.
4. Apkalpošanas pakalpojumi: jebkāda darbības kļūme notika, kad jūs uzzināsit, mēs jums atbildēsim 48 stundu laikā, izņemot īpašus iemeslus.
5.Līmeņu pakalpojumi: mēs piedāvājam mūža pakalpojumus visiem mūsu pārdotajiem produktiem un piegādājam rezerves daļas ar atlaides cenu.Izmeklēšana