Pārdot arī labas cenas koka Chipper mašīna

Koksnes chipper tiek lietoti, lai veiktu koksnes skaidas, koka gabalus, kas speciāli paredzētas apaļā žurnālus, kluču, meža darbinieku un tā tālāk. Lietotājs var izvēlēties saskaņā ar savu vajadzību.

Produkta detaļas

IzejvielaGalvenā izejviela ir kvadrātveida bloku, baļķus, meža darbiniekiem, un to var izmantot arī, lai samazinātu koka materiālu, piemēram, niedru, bambusa, cukurniedres, utt. Customersand #39; var saskaņā ar galīgo lielumu pieprasījumu.Koksnes chipper ieviešana

1. plašs lietojums: koksnes chipper tiek lietoti, lai veiktu koksnes skaidas, koka gabalus, kas speciāli paredzētas apaļā žurnālus, kluču, meža darbinieku un tā tālāk. Lietotājs var izvēlēties saskaņā ar savu vajadzību. 2. augsta efektivitāte: bungas šmaugāks sērija sastāv no sēdekļa, nazi rotors, augšējā un grunts veltnis, hidrauliskā spiediena sistēmas barošanai un kontroles system.structure ir kompakts. Tātad tas var dot produkciju. 3. sen pakalpojumu dzīvi: Cutter pieņem nodilumu izturīga pret hromu plate struktūru, ievērojami pagarina ekspluatācijas laiku.

4. plaši izmanto: bungas šmaugāks var izmantot celulozes papīra, MDF, OSB, kokskaidu plātnes, fiberboard, koka skaidas, padarot augu, kurināmā sadedzināšanas katlu utt.

5. ar zemu enerģijas un troksnis: sēdekļa pieņem augstas stiprības tērauda plāksnes metināšanā un vispārējo stresa novēršanas attieksmi.

6. viegli darboties un uzturēt vienkāršu: Chip garumu var pielāgot dažus range.the barība ir divas formas, kas ir horizontālas vai inclined.it ir divi izkraušanas tādos veidos, kas ir augšējā izkraušanas un lietotājiem izvēlēties izlādes apakšējā.


Tehnisko parametru OfLYGX sērijas koka Chipper


Izmeklēšana