Jūras ostas spirāli tērauda tvertnes

Mūsu bunkurā sistēmu plaši izmanto uzglabāšanai, sēklas, miltus, barību, cementa un ķīmija. Mēs piegādājam bunkurā ir pilsonisko pamatu konstrukcijas, cisternu uzstādīšana un klients var paļauties uz mūsu ideāls garantijas pārdošanas pakalpojumus.

Produkta detaļasĪss ievads

Mūsu bunkurā sistēmu plaši izmanto uzglabāšanai, sēklas, miltus, barību, cementa un ķīmija. Mēs piegādājam siloand #39; s pilsonisko pamatu konstrukciju, silosi ierīkošanu un klients var paļauties uz mūsu ideāls garantijas pārdošanas pakalpojumus.

Lietišķās diapazonus

Mūsu bunkurā sistēmu plaši izmanto daudzās nozarēs; piemēram, cements, būvmateriālu, graudu apstrādes un saglabāšanai un barības, vides aizsardzību un tā tālāk. Mūsu tvertnēs tiek plaši izmantoti materiāli, pulvera, granulu, bloku un šķidruma glabāšanai. Piemēram, miltu, cietes, cementa, sēklas, graudus, kokskaidu granulu, areku, barību, smērvielu, alus, alus darītava, alkohols, iesalu, cementi materiālu rūpniecība utt.


Funkcijas

(1). Vadīšanas periods ir īss.

(2). Vienkārši uzstādīšanas metode: montāža.

(3). Augstas precizitātes.

(4). Saglabāt tērauds.

(5). Laba hermētiskumu.

(6). Viegli uztur.

(7). Pakalpojums var līdz 20-30 gadiem.

(8). Mazāk fonds izmaksās, vieglais svars.

(9). Skābbarības novietnes ir izgatavots no cinkota tērauda loksnes.

(10). Augstu standartizācijas pakāpi.

(11). Asamblejas tērauda tvertnes galvenā struktūra: Šilo, sienas, stiffener, augstas kvalitātes skrūvju un hermētiķu jumta.


Izmeklēšana