Jūras ostas cinkota tērauda tvertnes

Galvenās iezīmes tērauda tvertnes 1. Augstas stiprības: uzglabāšanas tvertnes sienas vertikālo stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi gaismu. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega. 2. labu sablīvēšanās funkciju: nodrošina Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes...

Produkta detaļas

Galvenās iezīmes jūras ostas cinkotu Šilo

1. augstas stiprības: uzglabāšanas silowall pastiprina vertikālo stiffener un tas nosprostojies ar skrūvi gaismu. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

2. labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsugraudu uzglabāšanas tvertnesvar izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu.

3. nelielu teritoriju aizņemšanas: mazākais attālums starp uzglabāšanas siloamounts 600 mm.

4. īss būvniecības ciklu: augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, nepieciešams silo only5 6 dienas 1000 tonnas graudu glabāšanai.

5. ilgu darba mūžu: 25-30 gados sasniegt labāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma graudu uzglabāšanas silobody.Galvenās funkcijas:

Skābbarības novietnesir veidota tieši uz vietas, izmantojot īpašu mehānika, kas, pateicoties to uzlabotas tehnoloģijas, ļauj mums veidot 2,70 metri baloniem 25,00 metri diametrā un augstums līdz 35,00 metri. Šī priekšrocība ļauj inženieri, projektētāji un lietotājs pats izmantot uz vislielāko pieejamo vietu, kā arī lētāks un vairāk intelligent nodarbinātību no būvlaukuma.

Bunkurā ir iekšpusē dzīvoklis gludas sienas, ļoti svarīga ierīce, kas izvairās no stagnācijas, no putekļiem un ražojumu (kas parasti formas izraisa proliferāciju, no pelējuma un kukaiņi rievotas sienas nišās) un kas pieļauj vairāk universāls lietošanas.

Skābbarības novietnes var būvēt ar absolūtu gaisa - ūdensnecaurlaidīgas sistēmas: šī priekšrocība ļauj arī šķidro produktu uzglabāšanai, kā arī ir ļoti noderīgs glabāšanai pašiem labības produktiem.

Atšķirīgi no gofrēta vienā bunkurā ir piemērota jebkura veida beramkravu uzglabāšana; Tas nozīmē, ka: pildvielas (piemēram, cementi, ogļu, ģipsis, karbonātus, uc), dūņas, energotaupīšanas, ķīmiskā, plastmasas izstrādājumu un šķidrumu.Iepakojuma andamp; Piegāde


Izmeklēšana