Skrūves tipa Turner

Skrūves tipa turner ir galveno iekārtu ražošanā tādu organisko mēslojumu un bioloģisko barību fermentācijas procesā, kas ir piemērojami visi organiskie materiāli fermentācijas. To izmanto zemes siles fermentācijas struktūra, kas var būt projektēts vairākslotu formā ar vienu mašīnu,...

Produkta detaļas

Skrūves tipa Tērnersgalveno iekārtu lieto organisko mēslojumu un bioloģisko barību fermentācijas procesā, kas ir piemērojami visi organiskie materiāli fermentācijas ražošanā.

Tas izmanto zemes siles fermentācijas struktūra, kas var būt projektēts vairākslotu formā ar vienu mašīnu, kas ievērojami samazina aprīkojuma investīcijas. Pagriežot daļu var iedalīt skrūve maisot un rullīšu tipa ar iezīmes liels sakrauti augstums, nelielu platību, zems fermentēšanas pašizmaksa, ne miris ap stūri, pietiekami fermentācijas utt.

FDSP skrūve Tērnersir piemērots uzņēmumiem, ar gada produkciju 0.1 40 fermentācijas desmit tūkstoši tonnu. Tajā pašā laikā pagrieziena iekārtas pārvietošana uz priekšu vai atpakaļ, spirochetes pagriezts, kas padara organisko materiālu no apakšas pacelt, uzsist atpakaļ un sasniegtu pilnīgu apmaiņu skābekļa, dzesēšanas un zaudēt mitrumu efekts.


Izmeklēšana