Zāģu skaidu granulu mašīnu rezerves daļas Ring Die

gredzena mirst biomasas kokskaidu granulu mašīnu rezerves daļas tiek ražoti pēc īpašas tehnoloģijas, kas izmantota no zāģu skaidu granulas, rīsu sēnalu, salmu, koksnes atkritumus un tā tālāk. Izejvielu materail mitruma būtu 10 % - 15 %. Produkti ir piemēroti liela izmēra, vidēja lieluma un mazs biomasas enerģijas degvielas ražotnēm, koksne, kas strādā rūpnīcā, sadzīves atkritumu tīrīšanas iekārtas, organisko mēslojumu augu, ķīmisko augu, dzīvnieku barības augu un zvejniecības utt.

Produkta detaļas
Ievads gredzenu mirst biomasas kokskaidu granulu mašīnu rezerves daļas
gredzena mirst biomasas kokskaidu granulu mašīnu rezerves daļas tiek ražoti pēc īpašas tehnoloģijas, kas izmantota no zāģu skaidu granulas, rīsu sēnalu, salmu, koksnes atkritumus un tā tālāk. Izejvielu materail mitruma būtu 10 % - 15 %.

Produkti ir piemēroti liela izmēra, vidēja lieluma un mazs biomasas enerģijas degvielas ražotnēm, koksne, kas strādā rūpnīcā, sadzīves atkritumu tīrīšanas iekārtas, organisko mēslojumu augu, ķīmisko augu, dzīvnieku barības augu un zvejniecības utt.

Izejvielu gredzenu mirst biomasas kokskaidu granulu mašīnu rezerves daļas

Dažāda veida lauksaimniecības mežsaimniecības atkritumus un meža atkritumus var izmantot pārliecinieties kokskaidu granulu, piem., kukurūzas stublāji, sojas pupu stiebri, kokvilnas stublājiem, rapša stiebri, zemesriekstu augi, saulespuķu stiebri, koksnes skaidas, bagasse, koka skaidas, rīsu sēnalu, kafijas miziņa, kokosšķiedras serdes, džutas nūjas, zemesriekstu čaumalu, salmu putekļu, sinepju kātiņa un kokvilnas stublājus, īsumā, utt.


Gala produktu un Ring procesu die biomasas kokskaidu granulu mašīnu rezerves daļas

koksnes granulas tiek plaši izmantoti koksnes kurināmā apkures nozarē, katla siltuma avots, mājas apkures un citām nozarēm


Dažādu sēriju Ring mirst biomasas kokskaidu granulu mašīnu rezerves daļas
Šīs sērijas koksnes granulu dzirnavas, ko ražo īpašas tehnoloģijas. Granulas no šī mašīna ir augsta blīvuma un augstu sadegšanas vērtību.
Mazā trokšņu, zemu degvielas patēriņu, ērti darboties un stabilu performace ir priekšrocības, kokskaidu granulu mill. Un sirds daļas mirst un veltnis izmantot augstas leģētiem tēraudiem, ilgāku mūžu.


Galvenās iezīmes gredzenu mirst biomasas kokskaidu granulu mašīnu rezerves daļas
1 andquot; konusveida shapeandquot; veltņi padarīt to gali noapaļošanas lineārais ātrums saskaņā ar plakanu nomirt, lai tas novērš izmežģīju berzes kas izveidoti starp veltnīšus un jāmirst šādā veidā varbūt, tas var samazināt berzes un ietaupīt daudz enerģijas patēriņu, pagarinās dzīves mirst un rullīši.
2. mēs pieņemt spiediena regulēšana sistēmas ar hidraulisko sūkni vai kontrolēt centra vertikālu vārpstu, kā arī tās palīgs pielāgo iekārtas. Šādā veidā, to var pielāgot spiedienu starp veltnīšus un dzīvoklis nāvi, lai atbilstu dažādu spiediena attiecība materiālu, lai nodrošinātu granulu blīvumu.
3. veltņi struktūrām ir liela, un groove ir plašs.
4. veltņi ir nevainojami, kad darba liels ķermeņa un unikāla dizaina palielināt spiešanas vietas, ražošanas efektivitātes palielināšana.
5. atbildētājs pieņem augstspiediena filtrācijas un eļļošanas sistēmu.


Galvenais ieguvums no gredzena mirst biomasas kokskaidu granulu mašīnu rezerves daļas
1.-vertikālā nomirt, barošana vertikāli; Nav visaptverošu izejvielu, viegli apkures izkliedi.
2.-ring Die fiksēto, veltņi, rotējot, centrbēdzes, vienmērīgi sadalīta pa materiāli.
3. - double - layer nomirst, divējāda lietojuma, augstas efektivitātes, enerģijas taupīšanas uz augšu un uz leju.
4.-neatkarīga Iubrication, augstspiediena filtrāciju, tīras un atbloķēta.
5.-neatkarīgu maināmu frekvenci ierīce nodrošina veidošanās ātrumu granulas.


Izmeklēšana