Zāģu skaidas žāvētāja ar vienu cilindru

Zāģu skaidas žāvētāja ar viena cilindra galvenais darbības princips iesmidzināšanas cauruļu un rotācijas cilindra strādāt kopā zāģskaidas atrodoties žāvētāju. Uzbudināts un fluidized materiāli pilnībā sazinieties karsts vējš un tad žāvēšanas ir pabeigta. Pneimatiskie skaidu žāvēšanas iekārta: mitra pulveri un...

Produkta detaļas

Zāģu skaidas žāvētāja ar vienu cilindrugalvenais darbības princips

Iesmidzināšanas cauruļu un rotācijas cilindra strādā kopīgi, kad žāvētājs ir zāģu skaidas. Uzbudināts un fluidized materiāli pilnībā sazinieties karsts vējš un tad žāvēšanas ir pabeigta.

Pneimatiskie zāģu skaidu žāvēšanas mašīna:Slapjo pulveris un granulu zāģskaidas nepārtraukti pārsūta žāvēšanas caurule ar skrūves tipa transportieri. Laikā liela ātruma transmisijas un karstās izplūdes dispersijas, ūdens tiks iztvaicē un pēc tam tiek sasniegta pulveris un granulu sauso produktu.

Komponentus:gaisa sildītājs, padeve, žāvēšanas pneimatiskās caurules, ciklona atdalītāju un velkmes ventilators utt.

Klienti var izvēlēties piemērotu zāģskaidas žāvētāja saskaņā ar produkciju.


Piemērojami joma:

Saspiesta salmu degvielas, kokogles mašīnas, zāģskaidu granulu degvielas, saspiestā zāģskaidas, lauksaimniecības un lopkopības tehnikas u.c. un žāvēšanas lauksaimniecības materiālus ar celulozes, piemēram, kukurūzas stiebru, sojas pupu salmu, kokvilnas salmu, kviešu salmu, sorgo, salmu, zāģskaidu, koksnes skūšanās, ginkgo leaf, mulberry leaf utt.Rotācijas dryerstructure

žāvētāja mašīnas veido rotācijas ķermeņa, celšanas asmens, vadīšanas ierīces, atbalstot ierīci un blīvgredzenu.
Raksturojums:

1. augsta žāvēšanas stiprums: pietiekamu siltuma apmaiņa ar karstu gaisu var panākt, ja materiāli tiek pabīdīti celšanas ierīces žāvētāju.

2. īstermiņa nosusināšanai.

3. zāģskaidu žāvētājs ir vienkārša konstrukcija ar mazāk nodarbošanās, kas var viegli darbināt un uzturēt.

4. lielu apstrādes jaudu un augstu termisko efektivitāti.


Izmeklēšana