Drošība un sabiedrība izmanto mājlopu barības maisītājs / vistu barības sajaukšanu ar Feeder Mill

Divu vārpstu bradāt augstas taupošu mikseris SHSJ tiek plaši izmantota mix materiālu formas, pulvera, granulu, pārslveida, gabals un lipīgu materiālu barības, pārtikas, ķīmisko vielu, aptieka, lauksaimniecības aptieka u.c. nozarēs.

Produkta detaļas


Piemērot produktamDrošība un sabiedrība izmanto mājlopu barības maisītājs / vistu barības sajaukšanas dzirnavas ar feeder

Divu vārpstu bradāt augstas taupošu mikseris SHSJ tiek plaši izmantota mix materiālu formas, pulvera, granulu, pārslveida, gabals un lipīgu materiālu barības, pārtikas, ķīmisko vielu, aptieka, lauksaimniecības aptieka u.c. nozarēs.


Galvenās funkcijas ofSafety un sabiedrība izmanto mājlopu barības maisītājs / vistu barības sajaukšanas dzirnavas ar feeder

1. projektē un izgatavo vairākas zinātniskās pētniecības vienību ar summējot-up mājās un ārzemēs, divu vārpstu bradāt maisītāji būtību SHSJ divu vārpstu bradāt augstas efektīvu maisītājs ir ideāls maisīšanas iekārtas ar mazu ātrumu, augstu darba efektivitāti, enerģijas taupīšanu un augstas kvalitātes.

2. katras partijas materiālu var vispār ko sajauc, lai viendabīgumu 30 120 sekunžu laikā.

3. pilnmetrāžas atvērto durvju struktūra pieņem pie grunts par izpildi, tā izpildi ir ātri bez atlikuma.

4. izkraušanas durvju blīvējums ir droša, ja veic materiālu noplūdes parādība. Slodze ir plašs maināmas darbības sfēra.

5. nav iebūvēts eļļas pievienojot cauruļu un dažādos šķidrumus var lielā mērā papildina. Šī mašīna ir kompaktu struktūru funkcijas, labi izskatu, mazāk ieņem vietas nekā citi maisīšanas iekārtas, ātri un maigu sajaukšanu, stabilu sniegumu, zema trokšņa, bez putekļiem, ne vides piesārņojumu utt.

6. tai ir augsts sajaukšanas viendabīgumu un īss maisīšanas periods bez mirušajiem, sajaucot stūrī.


Iepakojuma andamp; Piegāde


Iepakojuma

Atkarībā no tā, #39; customersand vajadzību, piemēram, koka kastītes vai dzelzs palešu utt.

Piegāde

Kad konteiners ir nonākuši mūsu rūpnīcas, mūsu kuģu satiksmes operators un savlaicīgi nodrošināt preces piegādā iekārtas būs gatava nosūtīti, pamatojoties uz pārdošanas pasūtījuma pieprasījumu.Mūsu pakalpojumu

1. garantijas laiks: vienu gadu no dienas, kurā produkts ir kvalificēts, nodošana ekspluatācijā. Visus zaudējumus, izņemot nepareizi ekspluatācijas garantijas perioda laikā tiek labots brīvi. Bet ceļa un viesnīcas izdevumus vajadzētu rēķināties ar pircēju.
2. pasūtot pakalpojumus: productand #39; s uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā pēc pieprasījuma puses, neatstās mūsu inženieri tur līdz iegūt jūsu piekrišanu.
3. apmācības pakalpojumus: mūsu inženieri apmācīs jūsu darbiniekiem strādāt laikā, uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā, un viņi paliks tur, līdz brīdim, kad jūsu darbinieki var strādāt pareizi un parasti.
4. tehniskās apkopes pakalpojumi: jebkurš darbības traucējums noticis vienreiz jums uzziņu mums, mēs Jums atbildēsim 48 stundas, izņemot īpašu iemeslu dēļ.
5. mūžizglītības pakalpojumi: mēs sniedzam mūža pakalpojumus visiem produktiem mēs izpārdotas, un piegādāt rezerves daļas ar atlaidi cenu.Par FDSP GRUPU

FDSP - ir kvalificēts ražotājs, kas specializējas izstrādā, ražo un mārketinga augstākās klases mašīnu iekārtu. Tagad mēs koncentrējamies uz skrošu dzirnavas, āmuru mill, mikseris, cilindrs fēns, koksnes chipper, iepakošanas iekārtas utt.

(1) vairāk nekā 23 yearsand #39; pieredze biomasas un barības koncentrātu ražošanas jomā.

(2) apstiprināts ISO9001 un starptautisko sertifikātu: CE, ISO un SGS.

(3) 9 gadu zelta piegādātājs Alibaba.

(4) eksportētās vairāk nekā 50 valstīs un gatavo vairāk nekā 1000 pagrieziena atslēgas projektu.

(5) specializējas projektēšana, pētot, izstrāde, ražošanas un eksportēšanas.

Izmeklēšana