Rotācijas Screener

Rotācijas screener iezīmes: 1、Three kustīgās transporta t.i. aploces, elipses un taisna, apvieno, labu skrīninga ietekmi radot. 2、Belt pieņem vadīšanas screener korpusu. Slīpo atsvari ir līdzsvarots un zema trokšņa. Pie astes screener korpusa atbalsts ir...

Produkta detaļas


Rotācijas screener iezīmes:


Tiek kombinēti 1、Three kustīgās transporta t.i. aploces, elipses un taisna, labu skrīninga ietekmi radot.

2、Belt pieņem vadīšanas screener korpusu. Slīpo atsvari ir līdzsvarots un zema trokšņa. Pie astes screener korpusa atbalstu ir uzlabots elastīgs atbalsts ar mazāku vibrācijas.

3、The nostiprināta bāze nodrošina iekārtas darbosies sekmīgāk. Un piekārtiem struktūra var izmantot saskaņā ar nosacījumiem, kuri apmierinātu klientu prasības pārbūvēt reālo vietu.

4、The uzlabota tērauda trosi struktūra ļauj izvairīties no tērauda trosi valkā.

5 pieņemšanu viena struktūra vai kombinētās screener aptver struktūru garantijas zemāku screener covers svaru, lielāku stingrību un labāk plombēšanu.Rotācijas screener detalizēti attēli:Granulu rotācijas Screene fabrika

Rotācijas klasifikācijas ekrāna darba princips:
Vibrācijas ekrāna virza divi vibrācijas motors. Veicot divas vibrācijas motors ir rezerves rotācijas sinhroni, aizraujošu spēkā ekscentrs bloks ģenerē kompensēt viens otru mehānisko ass virzienā paralēli un apvienot ar otru kā kopīgu spēku. Tādēļ no ekrāna kustības līkne ir viena līnijpārvadātāju. Tur ir viens krituma leņķis mehānisko transportlīdzekļu asu relatīvo ekrāna virsmas. Kopīgu spēku ar aizraujošu spēku un self-gravitācijas spēku ietekmē, materiāli būs tossed izveidota lēciens uz priekšu līnijpārvadātāju pārvietošanās, lai varētu realizēt materiālu pārbaudi un klasifikāciju.

Modeļa datu

(kw) jaudas

(t/h)

MashFeed

PelletFeed


1CSeries

MFJH/FFJH80 X 1C

1,5

4-6

5-8

MFJH/FFJH110 X 1C

2.2

6-8

8-10

MFJH/FFJH130 X 1C

4

8-13

10-15

MFJH/FFJH140 X 1C

5.5.

12-16

14-18

MFJH/FFJH150 X 1C

5.5.

16-18

15-20


Izmeklēšana