Pellet Mill rullīšu/tērauda ruļļu

FDSP ir profesionāls ražotājs specializējas rullīšu čaumalas un citi koncentrāta dzirnavu rezerves daļas kā gredzens mirst un tā tālāk jau daudzus gadus. Mūsu rullis čaumalas un citi granulu mašīnu rezerves daļas var izmantot gan barības granulas nozares ražotu dzīvnieku barību vai granulētas nozarei degvielas...

Produkta detaļas

FDSP ir profesionāls ražotājs specializējasrullīšu čaulasun citasskrošu dzirnavas rezerves daļaspiemēramgredzena mirstun tā tālāk, jau daudzus gadus. Mūsu rullis čaumalas un citi granulu mašīnu rezerves daļas var izmantot gan barības granulas nozares ražotu dzīvnieku barību vai granulētas nozare ražot koksnes granulu degvielas.

FDSP rolelr korpusa materiāli

Leģētais tērauds, pavasara tērauda un gultņu tērauda.


Dažādiem modeļiem Roller Shell

Rullīšu apvalks ir virsmas veltnis asamblejas, kur izejvielas tiek piespiesta die. To var izmantotbarības ekstrakta koncentrāta mašīnaveikt dažāda veida barības granulas, kurināmā granulas vai cita veida granulas.

Pastāv daudzi veidi, rullīšu čaumalu, piemēramAtvērta beidzas gofrētas, slēgts beidzas gofrētas, Dimpled un slīpā formas rullīšu čaulas, izcaurumot formas, gliemene, formas, kroku formasu. tml. Rievotas rullīšu čaulas un enerģisko rullīšu shell ir galvenokārt izmanto tipi, mājlopu un mājputnu barības granulas un granulētas rūpniecības biomasas.Kāpēc mums ir nepieciešama rezerves daļas un kāpēc izvēlas mūs?

Uzturēšana ir nepieciešama attiecībā uz katru mašīnu pēc darba laika periodā.Granulu dzirnavu rullīšu čaulasir viens galvenais darba komponentus ar skrošu dzirnavas, izmanto, lai apstrādātu dažādu veidu biomasas granulu degvielas barības koncentrātu, kokskaidu granulu un tā tālāk.Izmeklēšana