Gredzena Die rezerves daļas

Kāpēc mums ir nepieciešams rezerves daļas? Uzturēšana ir nepieciešama attiecībā uz katru mašīnu pēc darba laika periodā. Mēs piegādājam skrošu dzirnavas daļām, ieskaitot skrošu dzirnavas nomirst, skrošu dzirnavas ruļļos, rullīšu čaulas, gultņi, vārpstas u.c.. Plenty skrošu dzirnavas daļām ir krājumā. Mēs nodrošinām dzīvoklis die skrošu dzirnavas daļas pie...

Produkta detaļas


Kāpēc WeNeed rezerves daļas?

Uzturēšana ir nepieciešama attiecībā uz katru mašīnu pēc darba laika periodā. Mēs piegādājam skrošu dzirnavas daļām, ieskaitot skrošu dzirnavas nomirst, skrošu dzirnavas ruļļos, rullīšu čaulas, gultņi, vārpstas u.c..
Plenty skrošu dzirnavas akciju daļas gleznas. Mēs nodrošinām dzīvoklis bojā skrošu dzirnavas daļas atfactory pricefor mūsu klientiem, ja jums ir nepieciešams rezerves daļas tocustomize, lūdzu, paziņojiet mums jūsu īpašās prasības.

Kad mēs runājam ar skrošu dzirnavas, rezerves daļu kopumā, mēs runājam par mirst, veltņu un stāju. Praktiski, ka cik bieži nepieciešams atjaunot rezerves daļas ir atkarībā no tā, kādas izejvielas ir padarīt granulas no. Acīmredzot, salīdzinot ar padarot salmu granulu, skrošu dzirnavas, kas veic koksnes granulas prasa augstākas frekvences maiņas rezerves daļas. Mēs piegādājam klientus ar augstas kvalitātes skrošu dzirnavas nomirst, veltņi, gultņi un citviet. Klientiem ir pieejami pasūtīt pie jebkurā laikā.Kompresijas pakāpe koncentrāta mirst, gredzenu mirst ar skrošu dzirnavas
Vispārīgi runājot, augstāku kompresijas pakāpe, blīvāks gatavās granulas. Taču tas nenozīmē, ka jo augstāks saspiešanas koeficients, jo kvalitāte ir labāka ekstrakta koncentrāta.
Kompresijas pakāpe ir aprēķināta, pamatojoties uz izejvielu granulas un barības veidu.
Ar daudziem gadiem koncentrāta mirst ražošanas un izpētes pieredzi WEIFENG uzņēmums, mēs sniedzam dažus vispārīgos datus gredzenu dieand #39; s kompresijas pakāpe, jūsu zināšanai:

Pircēji var pielāgot nomirst ar citu caurumu diametrs un kompresijas attiecība saskaņā ar atšķirīgo situāciju, un prasība.


Hole Diameter(mm)Kompresijas pakāpe
Gredzena mirst dzīvnieku barības koncentrātu mašīna

Poultryandamp; lopbarības2,5-41:4-1:11
Zivju barības2.0 - 2.51:12-1:14
Garneļu barības0.4 - 1.81:18-1:25
Gredzena mirt par biomasas granulu mašīnu


6.0 - 8.01:4.5-1:8

Visbiežāk mirst caurums struktūra ir taisni caurums; atbrīvošanas caurumiņā iegāja; ārējās konusveida caurumu un iekšējā koniskā caurumu, utt. Dažādas mirst caurumus struktūras ir piemērotas attiecībā uz differentraw materiālu un barības formula granulu izgatavošanai.
Izmeklēšana