Koksnes granulu rezerves daļas gredzens die, lai izgatavotu koksnes granulas

Gredzenveida gredzenveida dieņa īss ievads ir gredzenveida pelēļu ražotnes galvenā sastāvdaļa liela apjoma granulu ražošanas uzņēmumā, lai ražotu dzīvnieku barību, koksnes granulas, mājputnu barību, lopbarības barību, akvakultūras barību, biomasas granulas un citas granulas. Gredzenveida die kvalitāte ir svarīga loma augstas kvalitātes ...

Produkta detaļas

Īss ievads gredzena miršanai

Gredzens nomierina Gredzenu gredzenu granulu galveno daļu liela apjoma granulu ražošanas uzņēmumā, lai ražotu dzīvnieku barību, koksnes granulas, mājputnu barību, lopbarības barību, akvakultūras barību, bio-masas granulas un citas granulas. Gredzenu kvalitātei ir svarīga loma augstas kvalitātes granulu ražošanā un liela produkcijas izlaide, kā arī var ietaupīt daudz granulu ražotāju uzturēšanas izmaksas. LiangYou ir uzticams gredzenveida die ražotājs, kas var sniegt jums augstākās kvalitātes gredzenu nomirst. Mēs varam pielāgotu dizainu dažādu zīmolu granulu dzirnavām, piemēram: CPM, Matador, Muyang, Paladin, Promill, Buhler, Zhengchang, Mabrik, Matador, Sogem, Andritz Sprout, Yemmak uc Mēs varam veikt arī pēc klienta zīmējuma.

ring die manufaturerZvīda granulu darbināšanas princips

Granulēšanas kameras pamatstruktūra sastāv galvenokārt no šīm daļām: mītne, veltņi, barošanas skrāpis un griešanas naži.

QQ 截图 20160719135747.jpg

Kad mašīna tiek palaista, elektromotors rotē gredzenu mītni. Un veltņi arī rotēsies uz savām asīm, jo ​​starp viņu un mirst ir berze. Ar gravitācijas spēku un centrbēdzes spēku, ko ģenerē gredzenveida dieņa rotācija, materiāls stingri piestiprinās gredzenveida dieņa iekšējai virsmai. Barošanas skrāpis nodrošina, ka materiāls tiek nepārtraukti un vienmērīgi stiepts uz priekšu gar matu, lai to sagatavotu granulēšanai.

Pēc tam materiāls tiek izspiests ar veltni un mirstu, un ar pakāpeniski pieaugošu spiedienu materiāla blīvums arī kļūst lielāks. Tādējādi pieaugs materiāla temperatūra, kas mīkstinā lignīnu tajā un atvieglo formas veidošanu. Šajā laikā materiāls tiek saspiests mucu caurumos un veidots nelielās cilindriskās sloksnēs ar diametru 2 - 12 mm (atkarībā no caurumu lieluma).


Zvana diega un veltņa čaulas video ievade


Saistītie produkti

Related Products of ring die
Izmeklēšana