Gredzena Die zivju barības Pellet Mill

FDSP var ražot gredzenu mirst no dažādiem materiāliem, veidus un cauruma diametrs, kas ir piemērots visām tops zīmolu pelletizers, piemēram, ANDRITZ, CPM, BUHLER, ZHENGCHANG, MUYANG, SHENDE u.c. Lūdzu piedāvāt zīmējumu un specifikācijas gredzenu nomirst, ja jums ir nepieciešams. Iezīme mūsu gredzenu mirst: 1 Made...

Produkta detaļas

FDSP var ražot gredzenu mirst no dažādiem materiāliem, veidus un cauruma diametrs, kas ir piemērots visām tops zīmolu pelletizers, piemēram, ANDRITZ, CPM, BUHLER, ZHENGCHANG, MUYANG, SHENDE uc lūdzu piedāvāt zīmējumu un specifikācijasgredzena nomirstJa jums ir nepieciešams.


Iezīme mūsu gredzenu mirst:

1 izgatavoti no importētajiem augsta oglekļa augstas hroma nerūsējošā pagale tērauda, optimizācijas oglekļa, tādējādi uzlabojot valkā un korozijas izturība un cietību.

2 to var nodarboties ar visa veida die caurums andamp; 1.2 mm (andamp; iekļauta 1.2 mm) un kompresijas pakāpe.

3 ring nomirt var saražot līdz 300 mm - 1500 mm diametrā un 500 mm augstumā.

4 zvana apstrāde, pilnībā automātiska kontrole, vienreizēja Cilnis die caurums, augstu gludumu mirst. Frist klases kalšanas materiāls, labi termiskai apstrādei, papildu

5 šahtas gundrill, CNC centrs, pieredzējuši strādniekiRažošanas process:

1. precision Machining - CNC

Machining center CNC machining center apliecināt augstas precizitātes trīsdimensiju, ģeometriskā iecietību un virsmas raupjums.

2. atvere Machining - Vācija lielgabals urbis

Labas kvalitātes lielgabals urbt aprīkojums, darbarīki un caurumu urbšana programmatūra:

  1. Mirst caurums nostāju augstu precizitāti līdz 15 sekundēm uz apli. Augstas precizitātes pozīciju nodrošina augstas precizitātes trīsdimensiju gan materiālu vienveidību un vienveidību mirst valkā un spēku radiālā virzienā un perifērijas virzienā.

  2. Augstu rotācijas ātrumu un importēto rīki un dzesēšanas šķidrums nodrošina procesa nosacījumiem kā urbšana, nepieciešama. Pateicoties šādos apstākļos, pārstrādātu mirst caurums līdzekļus mazo raupjuma, Ra 0,8 un gludumu, kas nodrošina granulētas izdošanas, kvalitāte un atkļūdošana ērtības.

  3. Piemērošanu programmatūras caurumu urbšana ir labvēlīgs palielināt gredzenu mirst porainība un optimizēt savu ceļu atveri un tādēļ granulētas produkciju, kvalitātes un lietošanas ilgumu mirst ir garantēta.3. vakuuma pastiprināšana

Amerikāņu vakuuma krāsns: augsta vakuuma pakāpi, bez oksidācijas reakcijas gredzenu die virsmu, nodrošinot sākotnējo die caurums iekšējās virsmas gludumu ir ilgu kalpošanas laiku un augstu kvalitāti. Dzesēšanas ātrgaitas nodrošina vairāk vienmērīgi sadalītos karbīda hardenability un vienveidība gredzenu mirst.


Lietojumprogramma:

Gredzena mirt par granulu mašīnu zivju barības, garneļu plūsmu aqua plūsmu granulu mašīnu utt. Varētu piedāvājam jums OEM augstu hroma tērauda gredzens nomirt, piemēram, CPM, Matador, Muyang, Paladin, Promill, Buhler, Zhengchang, Mabrik, Matador, Sogem, Andritz Sprout, Yemmak, u.c. skrošu dzirnavas ar citu specifikāciju.Hot Tags: gredzena bojā zivju barības koncentrātu dzirnavas, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība granulu nomirst skrošu dzirnavas nomirst nerūsējošā tērauda mirst granulu gredzenu mirst kokskaidu granulu mirst granulu mašīnu daļas granulu gredzenu
Izmeklēšana