Gredzena Die vistu barībai Pellet Mill

Mirst materiālu 1. Sakausējuma nomirst šī ir izvēle daudziem barības pārstrādātājiem sakarā ar labu izturību pret nodilumu un lūzumu. 2. oglekļa tērauda mirst, viņiem ir izcilu korozijas izturību, padarot tās izvēli apstrādes operācijām kodīgas ķimikālijas. 3. nerūsējošā tērauda nomirst...

Produkta detaļas


Mirst materiāli

1. sakausējuma nomirst

Tas ir daudz barības procesoru izvēle sakarā laba abrazīvās pretestības salaušana.

2. oglekļa tērauda mirst

Viņi ir izcilu korozijas izturību, padarot tās izvēli apstrādes operācijām kodīgas ķimikālijas.

3. nerūsējošā tērauda nomirst

Viņi ir vislabāk pret nodilumu un lūzumu pretestību, kā arī laba korozijas izturību.Lopu barības koncentrātu dzirnavu gredzenu mirst

skrošu dzirnavas gredzenu mirst pelējuma

skrošu dzirnavas gredzenu mirstvar būt leģētā tērauda vai nerūsējošā tērauda materiālu, gan no tām ir labas kvalitātes un ilgi pakalpojumu life.we ir ražotāja izgatavošanai skrošu dzirnavas gredzenu mirst.

skrošu dzirnavas gredzenu mirst urbšanas

skrošu dzirnavas gredzenu mirst var būt leģētā tērauda vai nerūsējošā tērauda materiāla, gan no tām ir labas kvalitātes un ilgi pakalpojumu life.we irražotāju, lai padarītu skrošu dzirnavas gredzenu mirst.

skrošu dzirnavas gredzenu mirst urbšanas

skrošu dzirnavas gredzenu mirst var leģēta tērauda vai nerūsējošā tērauda materiālu, gan no tām ir labas kvalitātes un ilgi pakalpojumu life.we ir ražotāja izgatavošanai skrošu dzirnavas gredzenu mirst.


Rādīt produktus


Izmeklēšana