Bunkurā milti Mill izejvielu uzglabāšanas kviešiem un kukurūzai

Graudu uzglabāšanas tiek plaši izmantoti mājputnu fermu, rīsu dzirnavas, miltu dzirnavām, sojas pupu eļļas spiestuves, alus darītavu iekārtas un tā tālāk, lai saglabātu lielāko daļu graudu (piem., lielākā kviešu, kukurūzas, rīsiem, nelobīti, sorgo, sojas u.c.), dzīvnieku barības, labības sēklu, plastmasas granulu, koka granulu utt. FDSP ražošana graudu bunkuriem, graudu uzglabāšanas ietilpība ir 5010000tons, kas ir izgatavoti no hotdip cinkota tērauda loksnes un var tikt izmantoti 20 ~ 50 gadus. FDSP graudu silosos ražotājiem, graudu uzglabāšanai ir nokārtojuši CE & ISO sertifikācija

Produkta detaļas

Īss ievads par tērauda tvertnes

Graudu uzglabāšanas tiek plaši izmantoti mājputnu fermu, rīsu dzirnavas, miltu dzirnavām, sojas pupu eļļas spiestuves, alus darītavu iekārtas un tā tālāk, lai saglabātu lielāko daļu graudu (piem., lielākā kviešu, kukurūzas, rīsiem, nelobīti, sorgo, sojas u.c.), dzīvnieku barības, labības sēklu, plastmasas granulu, koka granulu utt.

FDSP ražošana graudu bunkuriem, graudu uzglabāšanas ietilpība ir 5010000tons, kas ir izgatavoti no hotdip cinkota tērauda loksnes un var tikt izmantoti 20 ~ 50 gadus. FDSP graudu bunkuriem ražotājiem par graudu uzglabāšanu ir pagājis CEandamp; ISO sertifikāciju.


Tērauda graudu bunkura cenu kukurūzas uzglabāšanas līdzekļi

  1. Tērauda loksnes izmanto augstas kvalitātes cinkota lokšņu, visas detaļas ir standarta daļas, stingri sekot attiecīgiem valstu standartiem, graudu bunkura konstrukciju, izgatavošanu un uzstādīšanu.

  2. Viegla uzstādīšana, zems investīciju

  3. kukurūzas uzglabāšanas tvertnes augstums, diametrs var būt plašu izvēli, divos torņos divu pozīciju telpu var mazāk par 80cm, mazāk zemes nodarbošanās, nu-jāpielāgo, maksimāli var līdz 15000tons/skābbarības novietnes,

  4. Parastos lietošanas apstākļos, ja graudu noliktava temperatūras celšanās o kritiskā punkta sakarā ar augstāku mitruma saturu, temperatūra un uzraudzības sistēma būs skaņu un gaismas signāla laiku un pateikt, tur draud briesmas, dažviet graudu un jābūt ventilācijas un dzesēšanas

  5. Graudu tvertnes diametrs no 2,7 m - 32 m. Asamblejas tērauda tvertnes plaši izmanto labību un eļļu, ķīmiskās vielas, alus, zāles, pārtiku, cements, ogles un citās nozarēs. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu kompāniju, jūs varat sazināties ar mums.


Uzņēmuma skatu

FDSP vispusīgu attīstību un utilizationin lauksaimniecības jomā ir aptuveni 20 gadu pieredze. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, kas aptver kopējo platību 15000 kvadrātmetru ar vairāk nekā 200 štābu, atrodas liyang pilsētā, jiangsu province, China, skaisti un seno pilsētu.


Izmeklēšana