Ātri atvērtu tipa slūžām

Produkta ieviešana: Šis modelis arī nosauca kā ātrās mazgāšanas slūžām, galvenokārt izmanto pārtikas, farmācijas rūpniecību, kas prasa augstu higiēnas, izmanto arī apstāklis, ka materiāls bieži mainīt lai neizraisītu savstarpēju inficēšanos barošanu un izlādes laikā. Tas ir viegli...

Produkta detaļas

Produkta ieviešana:

Šis modelis arī nosauca kā ātrās mazgāšanas slūžām, galvenokārt izmanto pārtikas, farmācijas rūpniecību, kas prasa augstu higiēnas, izmanto arī apstāklis, ka materiāls bieži mainīt lai neizraisītu savstarpēju inficēšanos barošanu un izlādes laikā. Tas ir viegli darbībai un ātru tīrīšanu.

Galvenokārt ir bīdāmas stienis un ātri durvis atvērtas tips:

1、Sliding stieņa tipa: tīrīšanai pirms demontāžu, loose screw rokturis pull gala vāciņu maksimāli gar rokasgrāmata pin, jāizceļ bradāt, turiet abus galus bradāt ar abām rokām, lai izņemtu. Pēc tīrīšanas, ietilptu bradāt, push gala vāciņu, stingri pievelciet skrūvi rokturi.

2、Quick durvis atvērtas: zaudēt fiksēto skrūves un uzgriežņus, atveriet gala vāciņu, jāizceļ aira tīrīšanas bradāt, sanākuši, spiediet bradāt un pievelciet skrūves pozīciju.


Konstrukcijas parametriem:

1、Precise kalšanas procesā virsbūves korpuss un galvenā daļa, skaists izskats.

2、Rotor varētu demontēt viegli, ērti tīrīšanai.

3、Rotor dažādu formu, piemēroti dažādi citu īpašu materiālu; rotora gultņa pieņem vairākus aizsardzības sistēma, lai nodrošinātu ilgstošu darbību.

4、The daļas touch ar materiāla izgatavo no pārtikas līmeņa tērauda materiāla, speciāli pulētas virsmas tīrīšanai ērta


Izmeklēšana