Professional ražo koka Chipper Machine Drum

Profesionāli ražo cilindrs koksnes chipper mašīna galvenokārt izgriezt un chip koka baļķi, bambusa, slokšņu materiālu utt. Bet tas nav piemērots pārāk bieza materiāla (vairāk nekā 350mm), griešanas pārāk liney (mazāk nekā 10mm), pārāk īss (mazāk par 200mm)

Produkta detaļas

Profesionāli ražo cilindrs koksnes chipper mašīna galvenokārt izgriezt un chip koka baļķi, bambusa, slokšņu materiālu utt. Bet tas nav piemērots pārāk bieza materiāla (vairāk nekā 350mm), griešanas pārāk liney (mazāk nekā 10mm), pārāk īss (mazāk par 200mm), pārāk plānas (mazāk nekā 2mm) un neregulāras (nesadalījusies celms un filiāle) vienādi, arī to var #39; t mikroshēmu bambusa ar biezumu mazāk 5mm.

Profesionāli ražo cilindrs koksnes chipper machinemainly sastāv no dzinēja bāzes, ieplūdes, chipper disks, korpusa, asmens un elektriskās vadības. Asmens lielumu var pielāgot, kā jūsu vajadzību ražot dažādas specifikācijas un koka skaidas biezums.
Bungu šmaugāks koka baļķi ir profesionālas iekārtas koksnes šķeldu ražošanas process un plaši izmanto celulozes un papīra fabrikā un MDF rūpnieciskās Neizpildītās pārstrāde, kuru var izmantot kā daļu no kokmateriālu apstrādes procesā.Princips ofProfessional ražotas koksnes chipper mašīna bungas
Koksnes apaļkoku iedziļināties padevi, kad koka baļķi tiekas asmeņi, tas samazinās ar rotējošu ātrgaitas asmens. Koksnes šķeldas tiks izkrauta ar liela ātruma gaisa plūsmu.


Līdzeklis, ofProfessional izgatavoto cilindrs koksnes chipper mašīna
1. augstākas jaudas un mazāk valkāt izmaksas.
2. plašs programmu piemērotību.
3. viegli uzturēt, samazināt dīkstāvi un uzturēšanas izmaksas.
4. stabilu sniegumu un padarītu tās lietošanu vēl vienkāršāku.
5. līdzsvarotu runout rotācija nodrošina labāko jaudu.Izmeklēšana